Wpis z mikrobloga

@DarkSerge: jakbym wiedział że to będzie tak dobre (lepsze niż się spodziewałem) to bym dał i 200zł, mam już kilkanaście godzin a jeszcze tyle do zrobienia :)

Nazywają tą grę demem ludzie którzy albo w to nie grali albo przeszedli jedną misję i jak zobaczyli napisy to sobie przypomnieli mydło na podłodze :)
  • Odpowiedz
@maciekpod: Nie zupełnie, tak uogólniając to w każdej grze robisz to samo, w Destiny to jest dosłownie to samo, codziennie jedna misja, dobiec do końca tunelu, ubić tego samego bossa, za tydzień zwiększą poziom trudności i różnica taka że będziesz tylko dłużej w niego strzelał, to już nie tylko nuda a obrzydzenie do tej powtarzalności, lubię grind, zbieranie sprzętu, levelowanie itd. a popieram to setkami godzin w jRPGach gdzie co
  • Odpowiedz
@maciekpod: nigdy mi przez myśl nie przeszło obrażać mirka który doprowadza mnie do łez swoim zajebistym poczuciem humoru, ja mogę grać w każde g---o byle z tobą i móc rozmasować sobie obolałą twarz ze śmiechu :D

Do Destiny wrócę tylko myślę że im dłuższa przerwa tym lepiej będzie wrócić na świeżo do gry może z innym nastawieniem, dam grze drugą szansę na pewno i jak znowu powieje nudą to dam
  • Odpowiedz
@wlochatyjoe: @Windoctor: no i super, to bedzie nas 4, jeszcze dwóch. Trzeba wytaksowac jakiś dwóch młodziaków ;D

@Liquid_Snake: hehe, powiem szczerze zze ten hejt ma swoje podstawy, to co wrzucił kojima to jednak ewenement i nie wiem w ogóle z jakiej paki oni kasują za to tyle kasy. Rozumiałbym jakby to za 50zł było, to miało by sens. Ale nie jak za pełną grę, nawet mimo
  • Odpowiedz
to co wrzucił kojima to jednak ewenement


@DarkSerge: już zapomniałeś o Gran Turismo Prologue które do niedawna wciąż było do kupienia w cenie porównywalnej do GZ? tyle lat ludzie kupowali demo GT i nie zauważyłem aż tak wielkiego płaczu, dlaczego wtedy demo było ok a teraz nie?

Fani serii kupią, pograją wiele godzin i nie narzekają, ci drudzy po prostu nie mają w co grać i biorą wszystko co nowe jak leci i płaczą czemu gra-demo taka droga a tak mało misji, to podejrzewam intelektualiści z CoD, przeszedłem story w godzinę,
  • Odpowiedz