Wpis z mikrobloga

Mateusz Borek @BorekMati 3 min


Dla mnie w sporcie jest najwazniejsze aby sie nigdy nie #!$%@? i nie handlować meczami. A wciaz tacy u nas pracują i graja.


Mateusz Borek @BorekMati 13 min


Pamiętacie kto postawił na Gajosa, Dzwigale, Straussa, Makuszewskiego i znalazł za 10 tysiecy euro Quintane? Nie walcie w chlopa za nazwisko

Dla mnie 1000% poparcia dla p.Borka. Osobiście widziałbym właśnie Hajtę na tym stanowisku bo nikt inny sensowniejszy nie przychodzi mi na myśl. Dać mu 2 sezony na zrobienie składu według własnego uznania i potem go rozliczyć za to co zrobił.

Może wypali a może nie. Lepszy Hajto niż Kubicki, który pewnie też ze sobą synalka pociągnie do Gdańska.

#lechia #ekstraklasa
  • 10
@Randallovy: Tylko, że Hajto może nie dostać dwóch sezonów i własnych transferów. Swoją drogą co Borek sądzi na temat Piszczka lub np. Iwańskiego. Napisze "byli młodzi i nie mieli nic do gadania"?
@Randallovy: W sumie nie muszę, bo znam odpowiedź. Będzie coś w stylu tego co napisałem. Zresztą chyba tak się nawet wypowiadał na temat Łukasza.

Co do personaliów Hajto nie jest przekonywujący, styl Jagi męczył w drugim sezonie. Poza tym argument, że wyciągnął Quintanę za 10 tysięcy to żaden argument. To była loteria, przypadkowy Hiszpan albo wypali albo nie. Jaga zbytnio na tym by nie ucierpiała.
@Randallovy: Borek po prostu broni swojego kumpla.

Nie dla Hajty w Lechii. Tyle w temacie. Już wole kogoś z regionu niż tego troglodytę ze stylówką i sposobem bycia wieśniaka. On nadaję się jedynie do prowadzenia jakichś prowincjonalnych klubików w 3lidze a nie klubu z wielkiego miasta i jeszcze większymi aspiracjami.