Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak wam ale trochę przeszkadza mi brak personalizacji na wykopie, chciałbym mieć więcej do wyboru niż tylko dwa kolory tła.. tagów nie da się przeglądać! Jak chcę czyjeś wpisy poczytać to nie mogę nawet ustawić kolejności według ilości plusów, daty dodania lub ilości komentarzy do wpisów. @wykop przemyślcie to. #propozycja #zmianynawykopie #wykop #administracja
Pobierz T.....a - Nie wiem jak wam ale trochę przeszkadza mi brak personalizacji na wykopie, ...
źródło: comment_CZHiw2SSwZoDc0RGAl7jBa7dxGiZl5ug.jpg
  • 8
możliwość pisania blogów


@TriarchicznaTeoriaSternberga: Namiastką tego są chyba kanały, jest opcja ustawienia ich formy jako "blog". Ale to nie daje na pewno takiego efektu jak pokazałeś. Czy to tak wielka zmiana w stosunku do zwykłego wpisu? Chyba tylko graficzna.

Dodawanie kilku zdjęć to faktycznie problem, ale wrzucanie na imgura zdjęć i pokazywanie linku we wpisie chyba też nie jest najgorszą opcją.

Jeszcze warto naprawić to


Chyba nie rozumiem, chcesz usunąć dymek,
@HorribileDictu: W pierwszym wpisie dodałem też drewno po bokach, moim zdaniem danie możliwości wykopowiczom wybrania sobie "skórki wykopu" tak jak to było z gadu gadu jest rzeczą na plus ale oczywiście jak mają to w dupie to i ja nie będę się więcej produkował widocznie lepiej nie proponować nic.

Z tą chmurką to jest błąd bo wyświetla numer 105 jakby w momencie edytowania wpisu odpisał ci 105 osób.

Propozycja z blogami
Z tą chmurką to jest błąd bo wyświetla numer 105 jakby w momencie edytowania wpisu odpisał ci 105 osób.


@TriarchicznaTeoriaSternberga: Zgłoś to na kontakt.

Nowi użytkownicy mogą dodawać blogi w normalnej formie, jako znalezisko z odnośnikiem do swojej strony-bloga, przecież póki nie wklejają tego masowo to nie jest żaden spam.