Wpis z mikrobloga

Uwaga, uwaga! Zwracamy się do Mirkowej społeczności w związku z nowym językowym projektem - #januszejezykow! Jesteś zmęczony ciągłym przeglądaniem gorących? Wyjeżdżasz za granicę? Znasz języki obce i chciałbyś się tą wiedzą z innymi podzielić lub po prostu porozmawiać? Wszystkich zainteresowanych projektem już teraz zapraszamy na wykopowego teamspeaka (ts3.msurma.net) na którym będą odbywać się nasze mirko konwersacje. Piszcie co myślicie o projekcie!

Pobierz Soju - Uwaga, uwaga! Zwracamy się do Mirkowej społeczności w związku z nowym językowy...
źródło: comment_b6Xhm0HSQxC5AuAwo3tzOaokBddDLiNH.jpg
  • 15
@Soju: Nigdy jakoś nie udało mi wziąć za rozmawianie przez Internet na tych wszystkich stronach, które były reklamowane na mirko, ale skoro teraz jest okazja, żeby z mireczkami pogadać, to chyba się skuszę :)
@Soju: Masz moje zdanie o tym co myślę o projekcie. Po pierwsze durny tag który poważnych ludzi odrzuca. Po drugie nie każdy ma ochotę wchodzić na TeamSpeak. Nie lepiej stworzyć forum? Pieprzyć wykop. Skoro oni nie zamierzają tworzyć nigdy forum to byś musiał sam się tym zająć. Gdyby było forum byłoby znacznie wygodniej.

Zamierzasz nagrywać "lekcje" czy co tam ma być i później udostępniać?
@TriarchicznaTeoriaSternberga: Główny zamysł to luźne rozmowy w celu podtrzymania zdolności językowych. Ludzie, którzy mają bardziej opanowany któryś z języków w miarę możliwości będą tworzyć klasy językowe. Czas takich "zajęć" zawsze będzie wcześniej ogłaszany na mirko:) Jeśli chodzi o tag nie chcieliśmy by był zbyt poważny:P. Mogłoby być #wykopschool albo coś w tym stylu jednak jest to dość sztywne:).