Wpis z mikrobloga

#ciekawostki #piwo

Desperados - 400ml piwa z kwasem cytrynowym.

Nie chcemy robić tym razem wielkiej tragedii ale... NIECH NAM KTOŚ POWIE, jak to jest, że to kupujemy? (tak, nam też się zdarza)

- nieszczególne w smaku piwo, na etykiecie coś o tequili - oczywiście w składzie absolutny brak odzwierciedlenia, droższe niż inne piwa (stan 2013, nie jesteśmy w stanie zrobić updatu za każdym razem, jak pojawi się promocja w Biedronce ), a do tego mniejsza butla, bo większośc piw jest w butelkach 500 ml lub 600 ml, a Desperados 400 ml i 580 ml.

To jest jakiś fenomen, kandydat do pozytywnego wpisu jeżeli ktoś prowadzi bloga marketingowego - powinien wziąć #desperados do case-study.

My nie chcemy robić sensacji i odradzać, jak niektórych niezdrowych i ewidentnie oszukanych produktów... ale jeżeli ktoś nieświadomie płaci za 400ml piwa znacznie więcej, niż za inne piwa, bo mysli, że to ma coś wspólnego z tequilą i jest luksusowe - to chcemy tylko zwrócić delikatnie uwagę, że:

- mniejsza butelka 400ml (niż inne piwa)

- cena wyższa (niż większość piw)

- po prostu piwo + kwas cytrynowy - that's it

- tequili albo innych z nią powiązań - brak

- syrop glukozowo-fruktozowy

Pamiętam, że kiedyś było znalezisko odnośnie robienia nas w #!$%@? przez różnych producentów, ale tego tam nie widziałem, chyba nie #slowpoke?

a.....3 - #ciekawostki #piwo



Desperados - 400ml piwa z kwasem cytrynowym.



Nie c...

źródło: comment_zyRYRgyC7jTlgC0abwxzr2H17Z3OZPwD.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@aroaro1993: #!$%@?, moi znajomi lubią sobie to czasem wypić dla odmiany po specjalu albo na kaca... butelka 580ml po 6,5 xD niczym polski craft. a ze mnie się smiejo jak kupuje piwa po 7 ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Shady: Też wychodzę z takiego założenia, ale cena jest zdecydowanie przesadzona. Muszę jednak przyznać, że Lidlowski odpowiednik bardzo mi smakował, szczególnie w upalne dni.
  • Odpowiedz