Wpis z mikrobloga

@fynek: oba zajebiste ale Lublin tylko z beki i tylko na azocie miazdzy dupe niestety z butli troche traci ale i tak jeden z najlepszych oatmeal stoutow a terrence godny godny mega smaczny
  • Odpowiedz
@shdw: wiesz za cene guinessa kupie 10 innych lepszych piw ( ͡° ͜ʖ ͡°)- troche taki przerost formy nad trescia ale sprobowac trzeba zeby samemu ocenic ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@integra: nie mówię, że miałbyś kupować guinessa, dlatego pytam czy można to rozwiazanie wykorzystać do polepszenia innych piw, czy jest w 100% zmonopolizowane dla Guinuessa :)
  • Odpowiedz
Póki co wypiłem Lublin to Dublin i muszę przyznać, że bardziej mi smakuje niż dobry wieczór. Co do Terrenca to niestety już dzisiaj nie mogę, ale jutro na pewno napiszę wrażenia.

Ostatnio przymierzam się do spróbowania jakiegoś Lambica, ale nie wiem czy jestem gotowy ;)
  • Odpowiedz
@BrowarOlimp: Po spróbowaniu Terrence'a stwierdziłem, że AIPA Kormorana ma dużą konkurencję, nawet nie wiem czy smakiem trochę nie ustępuje. Jedynie czego mi troche brakowało to piany. Ale ogólne wrażenia są super. Naprawdę warzycie porządne AIPA ;) Teraz kolej na Sean'a ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz