Wpis z mikrobloga

tak sobie gram w stare most wanted i dochodzę do wniosku, że gdyby samochodówki zatrzymały się graficznie na tym etapie rozwoju, to wcale bym nie płakał - więcej naprawdę nie jest potrzebne

#gry #przemyslenia
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Coreman: grałem w nowego MW i jak dla mnie był nijaki

@kamil1210: cieszę się, że wystarczyło ci inteligencji przynajmniej na przeczytanie mojego wpisu, chociaż już nie na jego skomentowanie

@iso9001: @Lumpart: nie mówię, że nie widać już poprawy w grafice. Po prostu NIC nie wnosi ona do rozgrywki. Od premiery pierwszego Most Wanted minęło 9 lat i nie nastąpił taki skok jakościowy, który by
  • Odpowiedz
@Pantograf: Taka już przypadłość gier wyścigowych chyba, ciężko wymyślić coś nowego. I mogę spokojnie grać w większość starych gier i mieć gdzieś grafikę ale zawsze milej się jeździ dopracowanym graficznie samochodem, tym bardziej, że ciągle jego tyłek masz przed oczami.
  • Odpowiedz
@Pantograf: tak się składa że wiem co nieco o grafice komputerowej i ludziach.

To co teraz wydaje ci się 10/10 to za 10 lat będzie dla ciebie drewnem. I jedyne jak mogę skomentować takie posty ot śmiechem
  • Odpowiedz
To co teraz wydaje ci się 10/10 to za 10 lat będzie dla ciebie drewnem.


@kamil1210: cieszę się, że wyraziłeś swoją opinię. Szkoda tylko, że w tym wpisie wyraziłem DOKŁADNIE PRZECIWNĄ opinię, więc chyba nie do końca masz rację
  • Odpowiedz