Wpis z mikrobloga

@Velati: Masz plusa bo nie jestes p----------y umyslowo jak te z-----e sieroty wypokowe.

A tutaj co ja napisalem w poprzednim wpisie http://www.wykop.pl/wpis/9572402/#comment-26399734


mackiy, xtka, Secezar, MiszaZRosji, Slasiu, mireczki, PyraPrzeznaczenia, McLennon, psposki, PureeZiemniaczaneNaZimno, alamein, polik95, 3i0o, into, scudetto, yodaa1, mcfreak, dreaper, yoreciv, Kotex, GrzegorzSkoczylas, Geraziel, ssmietana, Gwaihir, Bionizy, dosjaa, Wolfik1024, adhezor, Dezodorant, Dudek89, focer, sheep17, Papilon, Kamykiwbucie, ryzowewafle, Alryh, dofniel, MagixSlayer, okkszakaraka, badyllek1993, neib1, dawcamocywnocy, ETplayer, x6n62h45Wg9J47,
j.....o - @Velati: Masz plusa bo nie jestes p----------y umyslowo jak te z-----e sier...

źródło: comment_pKXSpPeBvQPd8ZIk7PC3Wf5o0GNPBl6U.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Conflagration: No i gdzie teraz jesteś, Ty zakłamańcu? Takich jak Ty powinni banować z miejsca i wywieszać publicznie e-mail i IP na głównej. Kłamliwe ścierwo tylko się dowartościowuje.

Mam nadzieję, że jesteś gruba i brzydka, a nawet jeżeli nie aż tak, to i tak ktoś Cię kiedyś wyrucha, bo tak kończą frajerzy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Velati: @rafalu90: Hmm, też szukałem po lustrzanym odbiciu ale Google ani TinyEye nic nie znalazło.

Rozumiem że po prostu przeglądasz ten subreddit? Czy to jakieś bardziej zaawansowane sztuczki? ( )
  • Odpowiedz