Wpis z mikrobloga

Zauważyłem coś ciekawego z wpisami redaktora naczelnego #spiderweb . Otóż na wykopie mamy konto @ppajak - po wpisach widać, że konto to należy do redaktora naczelnego SpidersWeb. Oto jego wpis sprzed 9 miesięcy: nie mam żadnych "multikont". moje konto jest jedno i jawne. trudno mnie nie zauważyć. źródło. A oto jeszcze wpis sprzed ponad 4 lat: Wiem, że nie wygląda to profesjonalnie..., za co wszystkie strony serdecznie przepraszam. (sprawa związana z pewnym nieudolnym konkursem SpidersWeb i niebezpiecznika, tutaj znajdziecie wpis). Tłumaczy się oczywiście także redaktor naczelny Spamerswebu, ale z konta @przemekspider (co ciekawe, konto jest zbanowane permanentne).
  • 1
  • Odpowiedz
@UrzadPracy: no ale ostatnia aktywność tego konta (przemekspider) była ponad 4 lata temu, zresztą co to była za aktywność, 17 wykopań własnej domeny, i dwa komentarze, jeden w obronie swojego portalu, a drugi spam link do niego. Pewnie poleciał za spam. Konto ppajak zostało założone kilka miesięcy później. [chyba, że czegoś nie wychwyciłem i coś innego tu zauważyłeś]

Trudno się tu doszukać jakiegoś multikonta i regulaminu nikt nie łamie, ale...
  • Odpowiedz