Wpis z mikrobloga

@LowcaAndroidow: Masz zdanie na temat tej Czubaszek i na temat ludzi co ją popierają. Ja też mam zdanie na ich temat i nie jest to zdanie pozytywne. Tylko ja chyba za dużo wymagam od elyt internetu bo w pale mi się nie mieści jak można uważać się za myślącego człowieka i popierać takie zachowanie.
  • Odpowiedz
@kufeleklomza: Tylko Jakubiak nie walczy z homopropagandą tylko w chamski sposób odzywa się do homoseksualistów, a to nie to samo. Ja najchętniej bym wykorzenił każdą jedną ideologię z tv (w idealnym świecie serwisy informacyjne serwowały by suche fakty a jak ktoś nie wyciąga wniosków to jego problem). Czemu robicie bohatera z jakiegoś prymitywa?
  • Odpowiedz
@rrsdrozr: to, że prymityw oczywiście zgoda, ale tym co zrobił zrobił Tytus Hołdys niczego nie osiągnie, wręcz przeciwnie, efekt będzie odwrotny do zamierzonego. Od groma ludzi kupi sobie teraz Ciechana i zrobi fotkę jak go wylewa żeby wrzucić na fejsa. A jeszcze więcej ludzi kupi ciechana bo podobają im się wyraziste poglądy właściciela.
  • Odpowiedz
@kufeleklomza: #!$%@?, jak prezes Pepsi powie, że murzyni to zwierzęta to jako praworządny obywatel będący przeciwko rasizmowi mam przestać pić Pepsi? xD Zawsze kisnę z dorabiania ideologii do jakichś produktów. Jak dla mnie producent Jogobelli, którą właśnie #!$%@? ze smakiem, może być komunistą, gloryfikatorem Stalina albo neonazistą, to nadal tylko produkt, który zaraz skonsumuję i jeśli mi zasmakuje to kupię kolejny raz. Co mnie obchodzi co mówi własciciel i dlaczego
  • Odpowiedz