Wpis z mikrobloga

Dostałem maila :D w sprawie kasków z allegro po 2zł

Koronowo, 22.09.2014


OŚWIADCZENIE


O UCHYLENIU SIĘ OD SKUTKÓW PRAWNYCH OŚWIADCZENIA WOLI ZŁOŻONEGO POD WPŁYWEM BŁĘDU

Na podstawie art. 84 kc. Uchylam się od skutków prawnych oświadczenia woli złożonego klientowi w dniu 19 września 2014 roku, w którym na skutek błędu zobowiązałem się do sprzedaży kasków motocyklowych firmy LS2 w cenie 2 pln brutto za sztukę.


Informuję, że w chwili składania oświadczenia woli w zakresie zawarcia umowy działałem pod wpływem błędu, co do treści czynności prawnej. Błąd mój polegał na wystawieniu oferty kasków motocyklowych za bardzo niską cenę, która miała odpowiadać ilości kasków a nie ich wartości.


Bez wątpienia sklep Motofree nie podjąłby działań wpływających na szkodę firmy. Popierając się również regulaminem sklepu, a konkretnie pkt.5 i pkt.25, z których jasno wynika, iż sklep zastrzega sobie prawo do „odmowy realizacji zamówienia wzbudzającego wątpliwości” oraz „ewentualnych błędów”.


Jednocześnie informuję, że złożone zamówienie pozostanie niezrealizowane.


W odpowiedzi na niniejsze oświadczenie, uprzejmie proszę o przesłanie danych do zwrotu dokonanych przez Państwa wpłat.


Przepraszam za dokonany błąd z poważaniem,


Motofree Damian Wojdon
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach