Wpis z mikrobloga

Robię kolejny raz #pokazzakupy z #wish bo poprzedni wpis mod usunął

Dziś dotarła do mnie latareczka Ultrafire E17 Cree XML T6 za 3,30zł (za rejestracje w wish z reflinku dostajemy 10$ na zakup i pokrywamy koszt przesyłki w tym wypadku było to 1$ teraz chińczyk zmienił na 3$) na #aliexpress taka latarka kosztuje 25zł (i to uważam za bardzo dobrą cenę a tu za 3,30zł to grzech nie brać) 5 trybów pracy: mocno,średnio,słabo,stroboskop,sos, wykonana z aluminium, pierwsze wrażenie jakość/cena 100/10 heh

tracking

Lecą do mnie jeszcze za 3,30zł =1$

słuchawki AWEI T10vi

zielony laser

Monocular Telescope 10x25

zegarek była promocja 10$

waga jubilerska

pasek

3 pary bokserek CK
źródło: comment_9X3Qm9z44I8FCGICkpUM0I1qNOsiAvuH.jpg
  • 25
@Lilac: też taka do mnie leci :) kupowałeś do tego ładowarke z ogniwami 18650 ? ma ktoś linka w wiadomej cenie ? kiedyś widziałem ale nie mogę znaleźć
@Lilac: Jak mam od Sep 14, 2014 In Transit - Left the store. Oczywiście jest shipped

i nic się nie zmienia to paczka i tak jest w drodze tylko nie ma żadnego trackingu? Bo na 4 paczki wszytkie shipped a zmian żadnych : (
@impact18: no ja numer do śledzenia normalnie dostałem, kupiłem 27.08 i nic sie nie działo do 08.09 bo dopiero wtedy wysłał. na dodatek chińczyk określił że paczka dotrze Sep 12, 2014 - Sep 21, 2014 i że wczoraj 21.09 nie dotarła do mnie dostałem gift 5$ do wykorzystania do lutego w wish