Wpis z mikrobloga

Spostrzeżenie.

To wg musi utrudniać komunikacje.

Bitwa świetnie poszła współpraca z niższymi tierami na piąteczkę oraz top tankami na poziomie A++ .Więc po bitwie zasłużone gratulacje czytaj prywatna wiadomość.I tu zaczynają sie schody czemu muszę dodawać do znajomych kogoś kogo nie znam aby mu napisać,że dobrze grał( ͡º ͜ʖ͡º)

spoiler


#wot #worldoftanks #przemyslenia #takietam #oniczym
  • 14
@Abrakadabror: Znam ten ból; gdyby nie ta głupia rzecz to bluzgałbym sobie znacznie częściej na ludzi po bitwie, a tak mi się nie chce - za dużo roboty


@Bartek2016: Ja czasem mimo to i tak piszę po bitwie.

Gorzej jak na drugi dzień założę pluton i wyśle zaproszenia a tu mi ten nie ogar wskoczy co go zwyzywałem :D
@jos: @Abrakadabror: Albo punkty honoru(!)

Każdy po każdej bitwie by mógł dać jeden PH dowolnie wybranemu graczowi i odjąć jeden każdemu graczowi, z którym właśnie był w bitwie.

Po jakimś czasie by się sporo tego nazbierało.

Spoko ziomeczki by mogli dostawać jakieś drobne bonusy w grze, a scumbagi - nic.

Dzięki temu byłoby ciśnienie żeby być miłym etc. - problem rozwiązany, a i wprowadzenie czegoś takiego nie byłoby trudne.
@jos: Od dawna marzył mi się taki czat, żeby przeanalizować bitwę, nauczyć się czegoś od lepszych, opieprzyć idiotów itd. A tak, to muszę co miesiąc czyścić "czarną listę" żeby móc do kogoś napisać, bo przekroczyłem już limit ignorowanych kontaktów :D
@Abrakadabror: Tzn. ja bym nic nie odbierał tym drugim, bo by się straszny ból dupska zaczął; wystarczy że ci lepsi by mieli profity ;)

Poza tym to mogłoby ładnie zastąpić XVM.

W końcu to gra (czyli ciśnienie na realną zabawę) i nie wkurzałbyś się tyle jakbyś wiedział, że obok ciebie jedzie gracz słaby, ale spoko ziomeczek, który może ci nawet pomóc.
@Bartek2016: Pozostałości sprzed XVMa. Oznaczałem sobie w ten sposób pomidorki albo osoby nieskore do współpracy w bitwie (boty, camperzy, idioci etc.). Sam wiesz ile takich osób jest w wocie, więc ten 1000 to i tak za mało xD