Wpis z mikrobloga

Dziewczyny powiedziały mi że dobrze by było gdybym jednak przyszedł na imprezę.

Nie wiem na ile to było szczere a ile w tym było robienia sobie podś#!$%@?ów ze mnie.

Powiedziałem że będę, mimo iż tak na prawdę nie bardzo widzę siebie na tej imprezie i zapewne się tam nie pojawię.

Jedna dziewczyna ma męża i dziecko. Stan cywilny, wiek, nazwisko i ilość dzieci drugiej jest mi nieznana.

I pomyśleć że od ponad roku pracujemy razem.

#niechcemalemuszem

Miałem jechać dziś na zakupy, po ciuchy i takie tam rzeczy. By mieć w czym iść na tą imprezę gdyby jednak mi się odwidziło.

Ustawiłem budzik na 12, obudziłem się, wstałem, ubrałem, włączyłem laptopa i tak siedzę przed nim od południa :/

Nawet przelałem kasę na konto by mieć za co kupować ale wdupiemanie wszystkiego sprawia że nie chce mi się.

I cóż począć?

#przegryw #zyciowerozterki #problemypsychiczne #psychologia #zycie #tfwnogf #gorzkiezale
  • 12
  • Odpowiedz
@tHoePs: jak ktoś mieszka w mieście to może i ma centrum handlowe niedaleko. Ja po ser do kanapek muszę zapierdzielać 10 kilometrów do najbliższego małego miasteczka.

Uroki mieszkania na Mazurach
  • Odpowiedz
@goblin21: bez urazy, ale #!$%@? mnie takie żałosne jęczenie. Albo Twoje dotychczasowe życie Ci się podoba i nic nie zmieniasz, albo Ci się nie podoba - i wtedy to zmieniasz. A ponieważ człowiek, któremu się podoba jego życie nie wylewa żali na wykopie obstawiam raczej drugą opcję. Czemu uważasz, że robią sobie z ciebie podś#!$%@?? Bądź co bądź są to chyba poważne osoby (pracująca żona i matka), po co mieliby zapraszać
  • Odpowiedz
@goblin21: Idź na imprezę, zawsze przy okazji takich spotkań coś tam u mnie szło do przodu. Nie na tyle, żeby wejść w związek, ale za każdym razem jestem pewniejszy siebie. Studia zaczynałem jako kompletny przegryw pod względem rozmów z dziewczynami, teraz jest nawet nieźle. Jestem gruby, nie umiem się ubierać, ale poszedłem, wypiłem, potańczyłem nawet z najładniejszą dziewczyną na roku i przynajmniej pokazałem, że nie jestem totalnym zjebem. Na kolejnych było
  • Odpowiedz