Wpis z mikrobloga

@blonde_calculator: Przepraszam za brak poniektórych polskich znaków ale nie pamiętam jak się zmienia klawiaturę ze szwabskiej na cebulowa, wiec każde słówko było poprawiane za pomocą AUTOKOREKTY WUJKA GUGL. Dzisiaj troszeczkę wcześniej z racji Soboty i wyłażenia na imprezę do Apex house (chwale się tym, ze mam jakiekolwiek życie poza laptopem!).

Nie wiem jak to się dzieje ale zawsze, ZAWSZE jak tylko wypocę szybki szkic na odwal się i postanawiam go jakoś fajnie podrasować i przerobić na coś konkretniejszego, to efekt końcowy jest mega niepodobny do oryginału. Fakt, nie narzekam ale jednak byłoby fajnie tak raz na jakiś czas trzymać się konceptu. Pracka inniejszejsza niż pozostałe, bo robiona w Photoshopie, a nie w Paintool Sai jak poprzednie. Sai jest świetny do mangów, komiksów i szkiców, Photoshop to już rzeczy bardziej nastawione na semi-realism i ładne tła.

A! Niestety nie wiem jak (i czy w ogóle się da) wstawiać 2 zdjęcia, wiec tutaj link do szkicu

Ps. Rysunki zamieszczam pod lamerskim tagiem #izarim . Codziennie po jednym aby nie zespamować nam mirko :>

#rysunek #rysujzwykopem #szkic #realizm #semirealism #digitalart #czarownica #photoshop #digital #digitalpainting #szkic #fajnemaoczy
blondecalculator - @blondecalculator: Przepraszam za brak poniektórych polskich znakó...

źródło: comment_mhJOdAHApkpQ1RKs2ItLEl825umITDmR.jpg

Pobierz
  • 1