Wpis z mikrobloga

#grafika #digitalpainting #rysowaniew30dni

Hej mirki,

Planuję jak @Goryptic wystartować z takim samym challenge'em tylko tym razem nie będzie to rysowanie tylko digital painting.

Planuję start od pon 22.09 i codziennie będę wrzucać. Będzie śmiesznie bo to będą moje pierwsze prace cyfrowe ;)

Mam nadzieję, że się nie rozmyślę, miałem już się za to zabrać wieki temu ale "zawsze coś", tym razem jak będę miał świadków - chociaż jednego śledzącego to będzie mi wstyd nie wstawić czegokolwiek.

Otwieram tag #digitalpaintingw30dni
  • 14
@loczyn: Dobry sprzęt dla początkującego :)

Jak się bawiłem w digital paiting to używałem Wacom Intuos 4. Kiedyś może do tego jeszcze wrócę.

Rysowanie zabierało zdecydowanie zbyt dużo czasu. Istny pochłaniacz. Ale nawet sprawiało frajdę.

Najgorzej się zaczyna, jak miało się długą przerwę, bo znów musi ręka się wprawić

Życzę sukcesów :)

Polecam obadać kilkoro Digital Artystów.

Na YouTubie jest taki świetny kanał. Feng Zhu Design. Gościu zajmuje się tym od
R.....x - @loczyn: Dobry sprzęt dla początkującego :)

Jak się bawiłem w digital pait...
@Rezix:

@loczyn:

Z utalentowanych Polaków na światowym poziomie polecam jeszcze Wojtka Fus, Darka Zabrockiego i Michała Okoń. Dla mnie to mistrze, Zabrocki najbardziej. ;)

Kuciara jest też dobry ale wole styl 2 pierwszych panów wymienionych powyżej. Jest jeszcze.. Jakub... kurde, nie pamiętam nazwiska. Jak ktoś ma facebooka to polecam znaleźć tych powyżej i odnaleźć resztę Polaków.

Fus i Zabrocki stworzyli LevelUp. Grupa w której pokazują ludzie swoj progress i wymieniają