Wpis z mikrobloga

@k_e_i_r_a: Ja tam wierzę, że wybrali niepodległość. Byliby idiotami chcąc być w UK.

Najbardziej rozbrajają mnie "polacy", którzy im radzą zostać w UK. Wcale nie jest to podyktowane troską o Szkotów, a troską o swoją dupę bo piniondze nie będą takie fajne bo już nie funciaki ( ͡° ͜ʖ ͡°).
@MWittmann: Taa naobiecywali ludziom socjal żeby ich przekonać. Mi to obojętne, a wręcz obawiam się, że jak odejdą to ich stopa życiowa systemtycznie zacznie się pogarszać. A UK będzie szło w stronę wyjścia z UE, co mnie boli, bo tam pracuje, i być może będą chcieli się i mnie pozbyć ;p
@MWittmann: Dużo argumentów jest za, dużo przeciwko. I w sumie obie strony mają racje. Szkocja może ostro po dupie dostać, ale również może wzrosnąć później. Co do Polaków - tu nie chodzi tylko o "piniondze", tylko o prawo do pracy na danym terenie. Co do zasobów - mogą być wykorzystane fantastycznie, a mogą być zmarnotrawione.

Zobaczymy :)
@rfeliga: A co ma wspólnego wyjście z UE z wywalaniem Polaków? Z tego co piszesz nie jesteś kolejnym darmozjadem na socjalu, tylko pracowitym człowiekiem. Takich ludzi sobie na bank zostawią.

@k_e_i_r_a: Po prostu cenię ich historię i wiem, że nie mieli łatwo z Anglią i mieli gównianych królów, którzy lubili poświęcić kraj za garść srebrników.