Wpis z mikrobloga

@Mithrindil: Tez mam ten najnowszy, tylko kupilam w maju :) Ale za to mialam niemila niespodzianke i pierwszy byl felerny (budowa ekranu sie nie trzymala) i musieli mi przyslac drugi :P
  • Odpowiedz
@tusiatko: na apple store kosztuje coś koło 4200. W sklepie niezłego zonka złapałem: sprawdzam przed zakupem czy wsio ok, sprzedawca liczy kasiore, wszystko się zgadza, chce wyłączyć i dupa. Szukam gdzieś w menusach, w opcjach no nie ma wyłączania. Myślę sobie "#!$%@?, 5 lat studiów, w tym dwa lata pracy jako programista i teraz nie potrafię komputera wyłączyć..."
  • Odpowiedz
@Mithrindil: ja się cieszę, że kupiłam na apple store, bo akurat w moim przypadku musiałam niezwłocznie oddać na gwarancję czy czort go tam wie. Więc kontaktowałam się z apple store i poszli mi kompletnie na rękę, dostarczyli nowego kompa wtedy kiedy chciałam, zostawili czas na oddanie starego. Wszystko bezproblemowo :) Nawet niemiła nie musiałam być :P A w sumie tylko wystarczyłoby podkleić obudowę i pewnie w innych serwisach by tak
  • Odpowiedz
@Mithrindil: no ja za to mam 4 miesiące prędzej z lapkiem :P Był już ze mną w 4 krajach :3 zabieram zawsze ze sobą ( no na miasto nieeee...), bo się wszędzie mieści, nawet do niektórych torebek :P
  • Odpowiedz
@Mithrindil: to wszystko zalatwia tez apple tv :P Poza tym moj niebieski tez ma macbooka swojego, plus ipady... apple tv chodzi codziennie u mnie :P Poza tym, jak bys zobaczyl jak fajnie dziala... Puszczasz sobie cos na apple tv na pelnym ekranie, a na macbooku dalej pracujesz jak gdyby nic. Przy uzyciu apple tv masz rozdzielnosc ekranu :P
  • Odpowiedz