Wpis z mikrobloga

#samsung #samsungtogowno #tylkoapple

Będę regularnie przypominał, aby laptopy tej gówno firmy omijać szerokim łukiem. Random zwiechy, tęczna kolorów out of fucking nowhere, bluescreeny i jak to pisał serwis "ledwo widoczne, kiedy jest ciemno prześwity z podświetlenia". Jedyne co zaważyło o kupnie laptopa z wingównem to pakiet office, bez którego #rozowypasek nie może pracować.
razvizion - #samsung #samsungtogowno #tylkoapple

Będę regularnie przypominał, aby la...

źródło: comment_iA1QfQHkb7cZriCvCUw8MoLKVzMLFN00.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@razvizion: Laptopy kiedyś były solidne i wytrzymywały długo. Były za to droższe niż teraz, jeśli chcesz być pewny że laptop będzie dobrej jakości i wytrzyma kilka lat to musisz zapłacić więcej i tyle.
  • Odpowiedz
@razvizion: a wogole #!$%@? ludzie 'marki' skonczyly sie gdzies w okolicach lat 90'tych. liczy sie po prostu dobrze trafiony egzemplarz... firma #!$%@?-no-name moj laptop Belinea za wyjatkiem aku #!$%@? 6 rok.... i co ? mam pisac #tylkobelinea ??
  • Odpowiedz
@disvision: Brany na firmę, kupowany stacjonarnie i na fakturę. Pierwsze co poszedł na gwarancję wymienili matrycę i cyrki się zaczęły kolejne, znowu serwis i 0 usterek. Pisałem do samsunga aby odnieśli się do matrycy i powołali się na słowa serwisu "tak ma być".
  • Odpowiedz
@razvizion: Do 10 dni nic nie wyszło? Może postaraj się o opinię zewnętrznego serwisu i poproś o gwarancyjny zwrot pieniędzy. Towar, którego naprawić się nie da bądź nie można zlokalizować usterki powinien zostać zamieniony na inny o tej samej wartości bądź powinni zwrócić jego paragonową wartość. Byłem w podobnych sytuacjach i tak to właśnie załatwiałem.
  • Odpowiedz