Wpis z mikrobloga

wszedłem,zalogowałem się, poklikałem, wyszedłem. Oby tylko nie trzeba było się logować za każdym razem i coś z tego będzie :) przydało by się więcej rzeczy w górnym menu
poprzedniego topica nikt nie czyta więc przeklejka: „z tego co już widze to działa, ale nie podoba mi się zabardzo, brzydkie te kwadratowe ramki z liczbą wykopów ”

Do tego dorzucę że wcześniej odpowiedzi nie były praktycznie oznaczone odstępem, to teraz jest on za duży ;) Zdaje się że to z 30-40px, wystarczyłoby z 10.

Aha, nie wiem czy to wina strony czy IE, ale przy odpowiadaniu na komentarz jest sporo wolnego
@bordeux: pager w komentarzach na mobilnej pojawil sie juz wczesniej - przy dlugich dyskusjach telefony nie radzily sobie z tym - ale rzeczywiscie moze warto jego dlugosc uzaleznic od typu urzadzenia mobilnego - iphone lub android wytrzymaja wiecej niz lowcostowa nokia...
Aha, jeszcze jedno, korzystając z edge napotykam się na 408 - request timeout, powinniscie chyba troche zwiekszyc ten czas w miare mozliwosci
http://tranzistoren.k4be.cjb.net/img/mwykop/2/

Zapowiadane screenshoty.

Na 1. widać złe ustawienie tesktu w ramkach(w kwadratowych było dobrze :>)(być może błąd IE)

2. to dziwnie przeniesiony kawałek zakładki(być może błąd IE)

3. pokazuje ze na moim małym ekranie qvga w trybie „portrait” marnuje się kupe miejsca przy odpowiedziach, IMO spokojnie można dać 2x mniejszy odstęp.