Wpis z mikrobloga

bez wątpienia jeden z moich ulubionych fragmentów Aftermovie #tomorrowland2014 #tomorrowland które uczyniły podsumowanie tegorocznej edycji tak #!$%@? w kosmos ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mówa o fragmencie w którym rezydenci i gospodarze festiwalu, bracia Thivaios, znani jako duet Dimitri Vegas & Like Mike robią 'motyw' z Wilka z Wolf Street ze sceny w której Mark Hanna(Matthew McConaughey) zaczyna nucić melodię i uderzać się pięścią w klatkę piersiową w jej rytm

nie widziałem tego na #!$%@? streamie w lipcu ale na żywo to musiało być ZA-JE-BI-STE :D #muzyka #edm #mirkoelektronika #dvlm #film
SiekYersky - bez wątpienia jeden z moich ulubionych fragmentów Aftermovie #tomorrowla...
  • 16
@Weishaowang: Bigroom jest typową muzyką pod eventy. Więc w czym problem bo nie rozumiem? Problem jest z tym, że w Aftermovie leci taka sama muzyka jak na większości TL? ... A muzyka kto wybierał to było wiadomo przed startem TL bo któż by inny mógł wybierać muzyke niż głowni rezydenci, osoby z najwieksza iloscia wystepow podczas dwóch weekendów, oraz twórcy anthemu...
@SiekYersky: Akurat dla mnie to była najsłabsza część ich występu. Na filmie nie wygląda źle, ale na żywo jednak lecące utwory, lasery i fajerwerki robiły zdecydowanie większe wrażenie niż "uu uu uu".
@Weishaowang: Tutaj też AM nie ogranicza się do jednego gatunku. Jest dużo bigroomu i to jest normalne. To się sprzedaje. Mimo to aftermovie jest po prostu zajebiste.

@kowad: Mi również średnio się to podobało. Ogólnie jedyne co jest dobrego w setach DV&LM (DLA MNIE) to cała oprawa wizualna. Muzycznie to kupa mocn.

@SiekYersky: Dla mnie ciężko wybrać ulubiony moment. Świetnie wyglądało to, jak Guetta ogłaszał TL Brasil, świetna była
@Czipsu: Przesadzilem z 1 gatunkiem, dla mnie to aftermovie pod wzgledem doboru muzyki jest slabe w porownaniu do poprzednich lat + nie jest zbyt roznorodne. Zobaczymy na co bedzie fala po big roomie. W sumie to duzo sie nie spodziewalem po DV&LM.

@norivtoset wracaj do pokebala sluchac ambientu, tu sa powazne dyskusje : <
@Weishaowang: Od kilku lat aftermovie jest takie samo (jeśli chodzi o dobór muzyki). Tutaj żadnego zdziwienia nie było. Każdy chyba wiedział jakich tracków można się spodziewać, mnie zaskoczyły dosłownie 2 pozycje. Reszta to hity tegorocznego TL, więc wiadome było, że się pojawią.
nieprzychylne wpisy XD


@norivtoset: ZAWSZE usuwałem ze swoich wpisów tag #mirkoelektronika na prośbę któregoś z elektronicznych 'prawiniaków' gdy tylko ten pisał w komentarzu ale ziomeg tagu to ty nie zaśmiecaj

dziś mam beznadziejne samopoczucie i mam totalnie #!$%@? na czyjeś uwagi odnośnie tagowania, so...
@norivtoset: sądzę, że tagowałem swoje wpisy poprawnie ale niektórzy 'prawilni' użytkownicy tagu #mirkoelektronika mieli na ten temat inne zdanie.

Więc ja, jako przyjacielski mirek o dobrym sercu godziłem się na edycję wpisu i usunięcie tagu. To nic, że muzyka elektroniczna to W #!$%@?Ę szeroko rozumiane zagadnienie obejmujące WSZYSTKIE POJĘCIA związane z muzyką elektroniczną, zarówno jej historią, informacjami na temat sprzętu, artystów, ciekawostki, przykłady, własne przemyślenia aż po twórczość własną włącznie...

a
@SiekYersky: też na to zwróciłem uwagę. Robi robotę :))) Tym bardziej, że motyw tego nucenia i walenia się w pierś w Wilku bardzo mi się podobał :)))