Wpis z mikrobloga

@Uspavanka: To je #gowno a nie prawdziwe Philly Cheese Steak sandwich. Nawet nie wiem gdzie zaczac.

Gdzie papryka zielona? Gdzie provolone? I antrykot musi byc krwisty i cienko pokrojony.

Nie twierdze,ze nie jest dobre. Twierdze,ze to nie orginal, bo jest duzo lepszy.
@bigger: przyznaję, że to moja wariacja, wszak dałam szwajcarski ser :) A mięso to stek z rostbefu z Lidla @wzr1one za siedem z haczykiem :) Zachęcam do zrobienia tego wg upodobań, choć bardzo szanuję oryginał bo skoro to było tak smaczne, to prawdziwe (wg znawców jak @bigger) musi być mega. Przy okazji, jeśli można to też poproszę o przepis na tę hamerykańską marynatę. @dziczku jak już narobisz te porki i
@Uspavanka: Sa poprostu rzeczy, ktorych niewolno deptac. ;-)

Steka z sosem czosnokowym tez sie nie je.

Marynata

BBQ Sauce

In pot simmer:

1 bottle Ketchup

1 T. Worcestershire sauce

4 shakes Tabasco

1 dash hickory smoke

salt

pepper

onion salt

Garlic powder

1 good squirt of yellow mustard

little bit of soy sauce

Mix in the following:

handful of brown sugar

1/4 c. cider vinegar

Small can of pineapple juice

Let
@bigger: Obrać? U mean to co się przypiecze zwalamy z mięsa i smarujemy znów - ile razy powtarzać tę czynność?

Plus jak się chwalisz to dawaj przepis na prawdziwą kanapkę!
@morq: zależy jak duże kawałki są pokrojone. Zwykle na oko, popełniam zbrodnię na wołowinie i smażę dość długo, bo tak lubię. Trudno powiedzieć, musisz obserwować i skończyć kiedy stopień wysmażenia będzie Ci odpowiadał.
@Uspavanka: pytałem, bo nie bardzo wychodzi mi smażenie wołowiny. Jak smażę krótko to jest fajne miękkie ale na w pół surowe i takie mi nie smakuje. Jak smażę dłużej to jest twarde. Jedynie jak dusiłem przez ponad godzinę to było bardzo fajne: miękkie i dobrze wypieczone. No ale kto by robił kanapkę przez godzinę ( ͡° ͜ʖ ͡°)