Wpis z mikrobloga

Mirasy, byli dziś u mnie w pracbazy bankowcy z citihandlowy z ofertą karty kredytowej z debetem 4000zł, że niby karta na zawsze, rabaty w różnych sklepach, jeśli spłacam kwotę którą wykorzystałem do 24 dnia kolejnego miesiąca to nima odsetek i jest za free.

Co sądzicie o takiej ofercie. Karta po aktywacji poprzez 3 krotne jej użycie jest na zawsze bez żadnych opłat, można rzucić w kąt i se leży a użyc gdy będzie potrzeba. Mowią, że oferta przygotowana tylko dla pracowników mojej firmy. Sądzicie, że to prawda za taki produkt bankowy czy podobne warunki uzyskam wchodząc do pierwszego lepszego oddziału?

#bank #banki #finanse
  • 3
@piahu: mój różowypasek ma taką zdaje się tylko z dużo wyższym limitem, bardzo sobie chwali :-F

A tak serio to powiem Ci że często są dzięki niej jakieś zniżki np. na siłownie itd. A dzięki temu że ma duże na niej obroty zbiera się jakieś punkty, które można wydać na jakieś ciuchy i inne takie. Chyba kiedyś z 1000zł wykorzystała w tych bonach...
@PanCopywriter_pl: tak tak dokladnie, znizki do pure, hm i innych telepizz przy platnosci ta wlasnie karta. Za kazde wydane 5zl 1pkt, za 5zl wydane u ww partnerow 2pkt. 1000pkt to 30zl.

Hmm szukalem haczyka i sie nie zdecydowalem