Wpis z mikrobloga

Do wszystkich, którzy pieprz i ą na Polsat za zakodowanie mistrzostw!!

Ludzie - ogarnijcie się! Polsat nie jest telewizją publiczną, ani tym bardziej charytatywną. Jeżeli TVP woli wydawać pieniądze na swoje zeszmacone telenowele i produkcje, to ich sprawa, a Wy barany płaćcie dalej abonament. Jeżeli rząd woli finansować koncert Madonny, a nie najważniejsze sportowe wydarzenie roku w kraju, to ich sprawa, a Wy dalej głosujcie na idiotów. Nie rozumiem - dlaczego oczekujecie, że ktoś da wam coś za darmo ?? Sponsorzy i telewizja kupili prawa, wpompowali ogromną kasę w organizację imprezy, a wy tylko byście chcieli się wpieprzyć na zabawę ze szewckim stołem za darmo. APELUJĘ do każdego, kto narzeka na Polsat - dajcie mi po 5 zł... No CO ?? Ja chcę zwiedzić kraj. Wy na pewno już byliście nad morzem, w górach, na mazurach. Ja też chcę. Co to dla was 5 zł? No już wyjmować portfele i finansować mi zabawę... wszak tego oczekujecie od innych ...

#polsat, #siatkowka, #mistrzostwaswiata2014, #tvp
  • 7
@jakubnn: Już, dzięki za przypomnienie. Rozumiem, cóż - nie każdemu podoba się oferta i ma do tego prawo. Spójrz na to inaczej - Za 80 zł mam 4 kanały na których przez cały dzień lecą transmisje i powtórki spotkań. Pracujesz do późna - obejrzyj mecz wieczorem. O co mi chodzi - za daną cenę, dostaję naprawdę dobrze zrobiony, przygotowany dla fanów siatkówki produkt. Nawet jeżeli ktoś ogląda tylko mecze Polaków -
@karbidcac2:

Mogli zrobić jak zrobili. Ale zrobili to wg mnie głupio. I jak napisał wyżej @jakubnn - wielu by kupiło pakiet meczów Polaków albo pojedyncze mecze, ale nie ma opcji, musisz kupić wszystkie, nawet jak nie masz czasu na mecze typu Finlandia-Bułgaria.
@karbidcac2: 10zł chętnie tyle bym zapłacił :) Mimo że nie mam żadnej telewizji w mieszkaniu to bym u kogoś wykupił i z kolegą bym obejrzał. Na powtórki nie miałbym nawet czasu niestety.
@Ragnarokk, @jakubnn:Taka opcja w ofercie z pewnością cieszyłaby się dużym zainteresowaniem. Powiedz mi tylko - ile byłbyś w stanie dać, za obejrzenie JEDNEGO meczu Polaków? Czy 10 zł to dużo? Za mecz z Kamerunem z pewnością tak, ale dreszczowiec z Brazylią (2-2,5h spotkania)? Na chwilę obecną Polacy grają na pewno 12 meczy ... przeanalizuj sprawę. Może dojdziesz do wniosku, że kupno pojedynczych spotkań nie ma ekonomicznego sensu, a pakiet kosztowałby
@karbidcac2:

5 zł za pierwszą fazę, 10 za drugą, 15 za trzecią, 50zł za wszystkie mecze Polaków - choć wiadomo, wówczas koszt obsługi innego rzędu niz proste sprzedanie jednego pakietu :)

A narzekają, bo firma i transmisja może prywatna, ale reprezentacja prywatna nie jest.