Wpis z mikrobloga

#bmwsorka - szukam #caraudio

Panie i Panowie! Dlatego, że poprzedni właściciel miał glośniki tylko w bagażniku (#dresowoz) poszukuje dobrego i taniego zestawu 2 głośników do przodu samochodu #bmw #e36 320i rocznik 92.

Czego szukam? Taniości - maks. cena to 300zł, ale jeśli można za tą niższą cene dostać coś o podobnych parametrach tylko niemarkowe to bardzo chętnie skorzystam ;)

Do tego fajnie by było, jakbyście polecili jakies radio.. albo raczej wzmacniacz w miejsce radia z wejściem aux (i tak 100% rzeczy puszczam z komórki) ;) (do tego najlepiej z wbudowanym USB z dobrym wygłuszeniem po to by móc sobie na spokojnie podłączyć komórke/tablet do ładowania do tego) Macie coś dobrego i taniego? - jestem kompletnym laikiem w tym temacie ;/

#audio #audioboners #motoryzacja
  • 16
@modzelem: + możesz wyjaśnic dlaczego są dobre? Czym się różnią od najtańszych? Jestem audio laikiem,a le chciałbym się nauczyć co-nieco w temacie i wiedzieć w jaki sposób szukać :)
@sorek: parametry w tej cenie nie koniecznie idą w parze z jakością, istotne jest po prostu jak grają głośniki/radia. Te maja to co mieć powinny, głębia i moc jest zadowalająca, sam w swoim e36 posiadam hertz i jestem b. Zadowolony
@sorek: Do podświetlania zegarów, panelu klimy/wentylatorów. (chyba że masz jakieś superLEDvisionXenon podświetlanie założone) clarion db189rmp - zerknij na to jeszcze radio.