Wpis z mikrobloga

Powiedzcie mi czy #knp ma w programie podatek obrotowy?

Bo tu młody pseudo prawak robi 'dill" z macierewiczem.

https://www.facebook.com/video.php?v=771092619618083&set=vb.746403885420290&type=2&theater

I przy okazji ten pseudo prawak popiera obowiązkowe ubezpieczenia.

W moim mieście #radom Szanowna Pani rzecznik Ewa Zajączkowska, wstawia ten filmik na swojego fajsbunia a chyba nie ma pojęcia o czym Oni rozmawiają chyba tylko dlatego że myśli że prawak masakruje.

Beka z #knp w moim mieście.

Tak samo chcę likwidować Straż Miejską a jak się pytam czemu jest za to piszę że Ona wie czemu hehe.

#4konserwy #bekazpseudoprawakow #karieraknp #knpradom
  • 18
@Velati: to czemu Pani rzecznik uważa że to jest w porządku? Czy ta babka wie co to jest KNP czy tylko ma wyglądać? A ci goście z tego filmiku to skąd się urwali? Jak mam głosowac na #knp w moim mieście jak stuktury są takie śmieszne?
pseudo blogers, nie wiem jak bardzo trzeba byc ogranioczonym lub gluchym aby sadzic ze jestem za przymusowa emerytura, tego nie skomentuje bo to zwyczjanie glupie. Jednak w rozmowie z Macierewiczem sam przyznał ze jest za zniesieniem podatku dochodowego "lacznie z vatem, lacznie z vatem", ja natomiast odpowiedzialem ze podatkowi obrotowemmu jestesmy przeciwni, kiedy to wlasnie PiS sugeruje obrotowy. W KNP jedynie Republikanie, Wipler, sugeruja ze moze taka forma bedzie poprawna, jednak zastepowanie
@FarmazonowyMsciciel: Pani Ewa Zajączkowska pisze że chciałaby zlikwidować Straż Miejską.

Zapytałem się jej, czemu Ona chciałaby zlikwidować SM, a Pani Ewa Zajączkowska Napisała że "wie czemu. Jak by nie wiedziała to by nie była za likwidacją".