Wpis z mikrobloga

@notavailable: Mam od początku istnienia:) Zawsze się coś denerwującego znajdzie, ale przy pewnych opcjach wszystko mam darmowe (karta, wszystkie bankomaty, polecenia przelewu i zlecenia stałe) i to jest dla mnie najważniejsze. Bardzo dobra aplikacja mobilna - prawie wszystko na niej zrobisz.
naczytałem się trochę o przetrzymywaniu kasy przez mbank i też raczej odpada chyba, że się sporo pozmieniało


@notavailable: Mi nigdy nic nie przetrzymywali a trochę korzystam. Raczej chodzi o interfejs platformy internetowej. Nie mam facebook'a, a kurza twarz przez szpeni z mbanku, czuje jakbym miał. Poza tym, nawet znośnie. Wpłatomaty są nawet sporo. Kiedyś mi dzieńgi wciągło, to w 2 min miałem od nich tel, że za hajs który wpłaciłem, kierowniczka
z tym przetrzymywaniem chodzi o to, że Ty robisz przelew o 8 rano, powinien być (najpóźniej) u kogoś o 17 a jest następnego dnia wbrew sesjom elixir.


@notavailable: Ne miałem tak nigdy.. Teraz wprowadzili że za 15 min jest w dowolnym banku ale za to trzeba płacić.