Wpis z mikrobloga

DOBRA UWAGA zawalam cumplolisto z nocnej zmiany (pozostali cumple też są cumplami, ale nie z nocnej zmiany, ich listę zrobię później ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)):

@Parampadam - najlepszy nocnozmianowy cumpel od mojej pierwszej nocnej zmiany ;_;

@Slasiu - Pamiętamy! [ * ]

@spatsi - ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

@pitrek136 - Im więcej rozkmin tym lepiej ()

@Otasuka - [*] ;;

@Lookazz - Strażnik ogniska mirkowego i ziomek, który sporo pisze o mojej ulubionej, japońskiej kulturze... No i prawilne suchary!

@ungaged - Wbijaj częściej! No przecie skąd my będziemy wiedzieć co robisz z psem ;
;

@Michaubiaek - Bardzo prawilny śmieszek dzisiaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@bardzo_lewak - Szkoda że go dzisiaj nie ma, najlepszy ziomek do mini inb ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@JaTubagno - prawilny cumpel, śmiechowy śmieszek, dobry terapeuta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@PyraPrzeznaczenia - Od tego nieszczęsnego #ejejej z napisaniem dobranoc w tym samym czasie zawsze mam wrażenie że Pyra wie o czym myślę ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

@Mysterii - No siema ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Maryjanna - Siema cumpelo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Trochę długa się ta lista zrobiła ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#cumplolisto
  • 23
  • Odpowiedz
@zeligauskas: Co Ty, myślisz że robiłbym całkowitą listę cumpli bez oaób takich jak Ty, @jamal013 czy @Felonious_Gru? ;)

Wyraźnie napisałem, że to lista tylko spamerów z nocnej, lista moich cumpli ogółem jest trzy razy tak samo wielka, a wcale nie są mniej znaczący niż pozostali, po prostu

1. Kiedyś musiałem iść spać

2. Pewnie nie byłbym w stanie zawołać wszystkich, bo nie wiem jakie bordo ma ograniczenia wołania

3. Większość
  • Odpowiedz