Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?, mam problem z sobą, nie mogę się zmotywować do działania, po części myślałem że to #lenistwo albo #depresja ale #!$%@? nie, nie mogę się wynieść z domu - a chcę z powodu że już słyszę że kto się nami zajmie od strony matki i dziadków - którymi się opiekuję, gdyż są chorzy, kocham ich ale #!$%@? nie mogę gdyż w związku z tym że są chorzy prawie cały czas leżą więc różnie śpią i ja w nocy również spać nie mogę jak oni chodzą po mieszkaniu, zmienić pracę na bardziej motywującą - chciałem przerzucić się na własny biznes, ale nie mogę, wyjść na rower czy cokolwiek!!!

Codziennie się budzę patrząc na niepomalowane, obdrapane ściany i czując smród grzyba który wynosi się spod okna - ale nie mogę bo przeciąg jak otworze i ktoś się przeziębi, tak samo w nocy pocę się ale nie mogę otworzyć okna, z w/w powodu, ani otworzyć drzwi, bo babcia, której jaskra zniszczyła oczy się przewróci, dziadków sprowadziłem w sumie na moje ostre żądania (a sprowadzić ja i rodzice chcieliśmy już od 6 lat - dopiero GOPS zareagował, ale to materiał na inną historię) ale z jednej strony chcę cokolwiek zrobić, a z drugiej czuję niemoc i przerażenie!!!

  • 1