Wpis z mikrobloga

@adi2131: Spadek PKB był związany globalnym kryzysem finansowym w latach 2007-2008, ale technicznie rzecz biorąc kontrastując tą recesję gospodarczą z każdym z tych wykresów to, przykro mi, ale manipulacja wychodzi na wierzch. Żeby nie było - na PO głosowałem w życiu tylko raz, w 2007 roku, po prostu podchodzę pragamtycznie do tej infografiki.
@erbo: Jeżeli zauważyłeś to cały czas odnosiłem się do infografiki, porównałem tylko i wyłącznie dwie skrajne wartości, rok 2006 i rok 2014, czyli jedyne które zostały przedstawione na obrazku.

@adi2131: Tego nie neguję, zauważyłem tylko pewnien proces przyczynowo-skutkowy.
@backback: nie wiem do czego się odnosiłeś, ale na żadnym wykresie i w rzeczywistości nie było żadnego spadku PKB.

nie było żadnej recesji o której piszesz.
@adi2131: Czy mógłbym wykorzystać te obrazki na swoim fanpege'u podając jako źródło: "przygotowane przez użytkownika serwisu wykop.pl adi2131"?

Nie ukrywam, że wykorzystałbym je jako element kampanii wyborczej KNP.
@adi2131:

Wykresy są świetne! Takie grafiki najszybciej trafiają do ludzi. Czasem próbowałem coś samemu w Gimpie klepać, ale nie umiem kolorów i czcionek dobierać :)

Chciałem wysłać Ci w prywatnej wiadomości adres fanpege'a gdzie to wrzuciłem, aby spamu nie robić, ale wykop poinformował mnie, że nie chcesz dostawać ode mnie prywatnych wiadomości.