Wpis z mikrobloga

1282 - 1 = 1281 (zamierzam ukończyć chociaż 300 gier pod tym tagiem wiec jeśli mam nie spamowac dodając tag #gry to niech ktoś da mi to do zrozumienia ( ͡° ͜ʖ ͡°) )

Risen 3 na Xboxie 360

Czy to podróba dragon age? a może mass effect? nie! to czysty gothic 1 w nowej skórze( ͡° ͜ʖ ͡°), szczerze mówiąc pierwsze spotkanie z grą trwało 5 minut i złapaniem się za głowę, jakim cudem ta gra wyszła w 2014 roku, doczytywanie tekstur, spieprzony dubbing, drewno zamiast animacji na grafice jako najmniej ważnym punkcie kończąc (tak wiem na pcmustarrace wygląda lepiej ale ja wole grac na 10 letnim sprzęcie wiec dupa cicho( ͡° ͜ʖ ͡°) ), cóż...gra wylądowała na półce na 3 tygodnie. Druga próba, przechodzimy Tutorial i 1 chapter i co się okazuje wszystko jest 10x lepsze, dubbing już jest zsynchronizowany i bardzo fajnie zrobiony krok do przodu w stosunku do 2 części, animacja walki mieczem jakaś lepsza tekstury się nie doczytują, a grafika wraz z zielenią i wypełnionymi po brzegi wyspami była po prostu ładna, bez wodotrysków ale taka po prostu ładna dla oka jak dziewczyna która nie jest może 10/10 ale z łózka tez bym jej nie wyrzucił, jaki był sens spieprzenia pierwszego etapu niestety nie wiem, trochę zawiódł mnie soundtrack nie dlatego ze był słaby, ale może dlatego ze wolałem powrót do pompatycznej muzyki z gothicow i głownie dlatego ze było jej mało, stanowczo za mało i za cicho taki szept w tłumie, Kai Rosenkranz chyba nie tworzy już muzyki do gier piranii więc tu można szukać przyczyny. Wspomniałem też o gothicu 1 w nowej szacie ,może mam racje może nie, widać ze chcieli uszczęśliwić fanów wstawiając trochę easter eggow i tworząc również świat od początku otwarty który nie wybacza, za to kocham serie gothic i za to polubiłem risena 3, niestety tylko polubiłem, fanów gothica nie da się zadowolić jeśli nie podrzuci im się czegoś co wygląda jak gothic 1 lub 2. Risen 3 jest bardzo im bliski ale to nadal nie jest gothic moich marzeń. W każdym razie polecam skończyć grę czyli moja ocena: FINISH IT! ( ͡ ͜ʖ ͡).

Łączny czas gry 29h 100% gry i 100% achievementów



#rokgier #risen3 #gry
Pobierz
źródło: comment_4uvlOGd9BzRKTRChq2swrbQvOPp2y9Fi.jpg