Wpis z mikrobloga

#samiecalfacontent

Mnie to już znudziło, a Was jeszcze nie? Kto odpowie w sądzie za swoje zachowanie, ten odpowie, ale nie wysyłajcie mi komentarzy, że daliście plus do wpisu jakiegoś nołnejma, bo to żadna podstawa i nawet już śmieszne nie jest, a mam skrzynkę zawaloną powiadomieniami z durnymi komentarzami. Co miało być powiedziane, to zostało. Jeśli kogoś uraziłem, to jak @Elfik32 przepraszam. Ale dajcie sobie już spokój. Są ważniejsze tematy, jak choćby #prokuratorboners.
  • 46
@Usmiech_Niebios: No i taką postawę szanuję. Niczego usuwać nie musisz, jak jesteś "ŚMIESZKIEM POZA WSZELKO KONTROLO".

Ale niektórzy pokazali tu zwyczajne chamstwo i choć wszystkich nie pozwę, bo tylko jedną osobę, to poniekąd jest mi z tego powodu przykro, bo czułem się częścią tej społeczności, było tu milej niż w żadnych Internetach, natomiast poziom zaczął spadać i mirkowanie już mi nie sprawia takiej przyjemności jak dawniej.
Jak nie wiesz, że kobiety preferują damskie rysy, to chyba musisz być prawiczkiem?


@SamiecAlfa: Tak, owszem ale nauka mówi też że preferują mężczyzn o tych rysach aby pracowali, zajmowali się dziećmi i opiekowali kobietą. Przygody które opisujesz mogą dotyczyć jedynie mężczyzny który wyłącznie zapładnia samice. Czyli wygląd jak z Twojego nicka. Nie żebym się czepiał ale tu fail popełniłeś.
@SamiecAlfa: Chyba Szambo. Wypompowywanie. Ja całą sprawę oglądam z pewnego dystansu i z jednej strony strugasz twardziela a później, jak ktoś wstawi obrazki ze słowami, które sam napisałeś, to grozisz ludziom pozwem, typowe "samcze" zachowanie... No po prostu brak słów. Kręcą z Ciebie bekę i bardzo dobrze, że to robią, może ktoś Cie wreszcie uświadomi, że Twój ideał Samca Alfa mocno odbiega od tego, na kogo się kreujesz. Jeśli nie jesteś
Tak, owszem ale nauka mówi też że preferują mężczyzn o tych rysach aby pracowali, zajmowali się dziećmi i opiekowali kobietą.


@LaTuaOmbra: Nie. Facetów o moich rysach i wyglądzie (zawsze elegancko; no, poza lasem, ale nawet i tam się staram dobrze ubrać) wybierają sobie "na jedną przygodę" (która może trwać i pół roku). Na to, o czym piszesz, biorą facetów, którzy podjeżdżają drogim samochodem, a nie motocyklem czy MPK (bo po piwie
Chyba Szambo. Wypompowywanie. Ja całą sprawę oglądam z pewnego dystansu i z jednej strony strugasz twardziela a później, jak ktoś wstawi obrazki ze słowami, które sam napisałeś, to grozisz ludziom pozwem


@Zielony34: Czy Ty czytać nie umiesz? Jak zrobisz dobrego mema z moim zdjęciem, to dostaniesz plusa. A jeśli masz jakieś wątpliwości, co do mojej siły i umiejętności, to zapraszam na uklepaną. Jeden już chciał, żebym do Warszawy jechał autobusem, a
Nie. Facetów o moich rysach i wyglądzie (zawsze elegancko; no, poza lasem, ale nawet i tam się staram dobrze ubrać) wybierają sobie "na jedną przygodę"


@SamiecAlfa:

Przestań błąkać:

Męskie rysy twarzy związane są bowiem z poziomem testosteronu, który z kolei wpływa na tendencję do niewierności czy stosowania przemocy. Zgodnie z powyższym męskość rysów twarzy może spełniać rolę wizualnego bodźca istotnego dla wyboru partnera dokonywanego przez kobiety, podobnie jak ogony samców pawi
@Lord_Hunter: Życie mnie nauczyło, że najwięcej ryczy krowa, która najmniej mleka daje. Poznałem kiedyś gościa, który się w klatkach #!$%@?, gdyby sam się kiedyś nie przyznał przy okazji jakiejś rozmowy i nie potwierdzili to inni, którzy go dobrze znają, pomyślał bym, że ściemnia. Flegmatyczny wręcz gość, wyglądający, jak by wiecznie był zjarany, spokój i uśmiech, stroniący od kłopotów.
zapraszam na uklepaną. Jeden już chciał, żebym do Warszawy jechał autobusem, a on mnie z dworca odbierze. No kpina. Mnie stać na bilet samolotowy, ale gość nie ma nawet tyle odwagi, żeby się przedstawić na PW. Jak Ty masz, to zapraszam.


@SamiecAlfa: Ooo synek... jesteś zwykłą cipką, atencyjną #!$%@?ą, stchórzyłeś, a teraz jeszcze odwracasz kota ogonem i wyzywasz następnego? :D
@SamiecAlfa: Weź nagraj jakiś film na tubę jak w szkockim kilcie ciskasz 6-metrowymi pniakami na 20 metrów w górę i 60 w dal. Będą mieli dowód, że w tym 70-kilogramowym ciele, kupie samych mięśni bez grama tłuszczu, kryje się #!$%@? gladiator, władca lasu, pan życia i śmierci miejscowej fauny i flory. Albo jak walczysz tym sambo z kaczką wielkości konia. Łukasz, pokaż. Im wszystkim. Mogę nazywać cię Żwirek?
stchórzyłeś


@Skibil: Bo nie chciałem wydać 1000 zł na spotkanie z nołnejmem? To chyba ty nią jesteś.

Mogę nagrać szwagra, trochę mniejszego, ale żyłowatego jak sam s-syn, jak podnosi z kolegą malucha. I co wtedy? Nic, bo jesteś tylko hejterem, jednym z milionów.