Wpis z mikrobloga

Jeszcze jeden komentarz dotyczący #samiecalfacontent:

Dobre, humorystyczne przeróbki nie bolą – wręcz przeciwnie.

Jednak nie wszyscy mają talent, żeby coś fajnie skomentować bądź wykonać dobrą grafikę.

Jedna osoba się przekona, że coś takiego się nie opłaca. Nie wiem, jaki będzie finał sprawy, ale mam nadzieję, iż zostanie przykładem, jak żartobliwości NIE należy robić.

Ja podchodzę do tego wszystkiego z dużym dystansem, ale ja mam mocną psychikę i mogę się śmiać, ale niech ktoś tu jeszcze wrzuci #pokazmorde, mirki go wyśmieją i gość zawiśnie na linie. Ja już znam takie przypadki. Gość z mojej klasy (wtedy jeszcze #podbazy) powiesił się, bo dziewczyna, której chciał się oświadczyć na jej studniówce, dzień wcześniej mu napisała, że idzie z innym. Nie winię nikogo, ale dobry przykład należy dać, więc zrobię, co należy.

Z jedną osobą, od której w sumie ta 'sympatyczna' afera się zaczęła.

To tyle ode mnie. Reszta będzie już od prokuratora, natomiast ja naprawdę podchodzę do sprawy z dystansem i humorem, więc za "śmieszkowanie" pozywać nie będę, ale chamstwo należy tępić i ta jedna osoba się o tym przekona, bo mam już jej dane, wniosek mi kuzyn przygotował, więc jest kwestią czasu, jak dostanie (prawdopodobnie) te zawiasy.
  • 206
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A ja mam wrażenie że to od dawna zaplanowany i doprze przemyślany wielowątkowy troll i jeśli to by się sprawdziło to chapeau bas. Jeśli samiec jest faktycznie taką #!$%@?ą z charakteru to zostało Nam wszystkim czytającym udać się na chemie i to nie tą w szkole ...

PS: też dostałem raka jak to czytałem, ale potem coś we mnie zaczęło gnić - okazało się ze w miarę czytania dostałem raka a potem
  • Odpowiedz
Reszta będzie już od prokuratora, natomiast ja naprawdę podchodzę do sprawy z dystansem i humorem, więc za "śmieszkowanie" pozywać nie będę


@SamiecAlfa: Jakoś to zdanie jest dla mnie sprzeczne xD

Co trzeba mieć w głowie żeby pozywać jakiegoś mirka tylko dlatego, że przypomniał ci twoje prostackie określenia w stosunku do innych
  • Odpowiedz
@SamiecAlfa

Ogólnie rzecz ujmując całej aferze przyglądałem się z boku i można dojśc do wielu wniosków. Nie mam w ogóle potrzeby wrzucania na Samca, więc tego nie robiłem, za to swoje się uśmiałem z heheszkowych wpisów bo niektóre naprawdę były dobre. Jednak dla odmiany zaskoczę wszystkich, wyłamie się z "konwencji" i napiszę, że trochę mi samca żal, bo zabrnął w tym wszystkim tak daleko, że nie ma odwrotu, a nie jest
  • Odpowiedz
@Hadzi: To po co się kłóci i dalej brnie w to ? Sam jest sobie winien, a ten post wyżej gdzie pisze, że podchodzi do wszystkiego z dystansem jest gówno wart bo wcale tak nie jest, jawne kłamstwo i próba gry, że zwisa mi to bom jest alfa, ale jednak chyba nie, jestem beta.

Gdyby nie jego aktywność, straszenie sądem i inne duperele to sprawa by już dawno została zapomniana,
  • Odpowiedz
  • 1
@SamiecAlfa: ja jebię... Czytam to co piszesz i nie mogę wyjść z podziwu... Jak można żyć z tak długim i sztywnym kijem w dupie? Do tego jeszcze te Twoje przechwałki jaki to nie jesteś zajebisty... :facepalm:

Ty albo trollisz, albo jesteś największym przegrywem jakiego kiedykolwiek miałem okazję spotkać na swoich ścieżkach, zarówno wirtualnych jak i realnych.
  • Odpowiedz