Wpis z mikrobloga

#peugeot407

Zastanawiam się nad kupnem 407 w kombi rok 2005-2006 silnik 1.8 w gazie czy to będzie dobry wybór?? A może lepiej 2.0 + gaz a może diesla 1.6 lub 2.0 sam ju nie wiem pomóżcie coś wybrać :) a może całkiem inne kombi?:)
  • 14
  • Odpowiedz
@Cpt3rdReich: to mu poleciłeś.... najbardziej awaryjny silnik u niemca... Może jeszcze najlepiej paska b6 2.0 tdi?

@brk777: a co do 407 to nie bierz;) Uwierz na słowo:) Ogólnie francuskei auta są ok tylko trzeba troszke o nie dbać ale są fajne. Ja akurat niemieckich zbyt nie lubie ale to już Twój wybór. Jeśli zmieniłbyś zdanie na niemca to wszystko tylko nei 2.0 tdi i nie 2.5 tdi;)
  • Odpowiedz
@pacho: mam opla vectre i rdza to już go zrzera a znam kilka osób które jezdza właśnie 407 i sobie chwala i nie narzekaja za bardzo a samochody też ladnie wygladaja. Nie pomagacie mi w wyborze za bardzo ale to dobrze kilka opinii się przyda a jeśli już bym wybrał ta 407 tona co zwracać uwagę przy oględzinach auta najbardziej???
  • Odpowiedz
@pacho: Oczywiście ( ͡° ͜ʖ ͡°). N arazie z tego co obserwuje jest 3:0 dla niemiec.

Golf 3 GTI 8V 93r. vs Xantia 95r. Oba za te same pieniądze, zgadnij kto kogo holował ~2 razy w miesiącu. Teraz Modus 02r. + 307SW 01r. vs A3 99r. zgadnij kto dokłada do interesu...
  • Odpowiedz
@Cpt3rdReich: No, przekonał się o tym mój znajomy jak przyszlo mu #!$%@?ć kilka tysięcy na remont tego cudownego 2.0 tdi w aucie co ma mniej niz 10 lat.

vectra a '90 vs bmw e36 2.5

zgadnij kto kogo holował ponad 100km? bez sensu wyliczanki
  • Odpowiedz
@brk777: I po prostu mieć szczęście/nie mieć pecha.

Możesz kupić niby perełkę i nie wrócisz do domu bo #!$%@? korbę bokiem.

Możesz kupić 'padło' za 3tys i przejeździć ponad 100tys km bez większej awarii (ja)
  • Odpowiedz