Wpis z mikrobloga

Ej, co jak co, ale ten ocean beki i absurdu wymaga osobnego wpisu. Oszaleć można ze śmiechu xD Domyślam się, że troll i tak dalej, ale to absolutnie nic nie zmienia. Dzięki @Archon24 za linka, zrobiłeś mi tydzień xD

Kilka perełek:

Czy jeśli dziewczyna za kupienie dżinsów zrobi facetowi loda (ale nie chodzi o seks oralny tylko o takiego loda do jedzenia, mrożonego) to jest uważana za galeriankę?


Dziewczyny spotkałyście się z czymś takim, że chłopak po usunięciu stulejki u lekarza zachował sobie tę część napletka która została odcięta, potem dał to zatopić w bursztynie syntetycznym i zrobił z tego naszyjnik dla dziewczyny? Bo moja koleżanka dostała taki prezent i teraz może nosić zawsze na sercu kawałek swojego chłopaka. Czy to dla was jest romantyczny dowód miłości czy raczej dziwactwo?


Ostatnio była u nas sytuacja w szkole że jeden chłopak został pobity no i dyrektorka szukała świadków. Na apelu zapytała czy są na sali świadkowie na co się zgłosiło dwóch kolegów no i od razu pytanie czy coś widzieli. Oni odpowiedzieli że nic. No to od razu wyleciała na nich po co się zgłaszają, jak ona chciała świadków. Ale kumpel odpowiedział że oni są świadkami, bo rzeczywiście są, tyle że świadkami Jehowy. No i dostali uwagę. Czy można karać za takie nieporozumienie?


Wyobraźcie sobie, że wstajecie rano i nagle z przerażeniem stwierdzacie, że obudziliście się w ciele Waszego psa albo kota. W jaki sposób przekonalibyście rodziców, rodzeństwo i przyjaciół że wy to naprawdę wy i jak wyglądałby Wasz dalszy plan działania? Czy pomimo odmiennego wyglądu chodzilibyście do szkoły, zdawalibyście maturę itp., gdyby inni was zaakceptowali w nowym kształcie?


Mam pytanie - czy jak wychowujemy dziecko i zbyt dużo czasu przeznaczymy na rozwój jednej zdolności to innych już nie rozwinie? Np. jeśli będziemy dziecko uczyć od małego karate i czas przeznaczony na naukę mówienia przeznaczymy na naukę walki to będzie doskonałym karateką ale niemową? Da się tak zrobić w ogóle?


Czy istnieją jakieś zespoły hip-hopowe popierające Policję? Takich co reprezentują JP jest pełno, jednak ja chciałabym posłuchać ich odwrotności czyli rapu policyjnego. Podajcie mi jakieś grupy tego typu.


Mamy w szkole koleżankę o trochę ciemniejszej karnacji, ponieważ jeden z jej rodziców jest czarnoskóry. Powstał problem przy graniu w piłkę nożną, tzn. ona obraża się, gdy znajdzie się na spalonym, że niby określenie "spalony" obraża kolor jej skóry. Czy w związku z tym zamiast ożywania tego słowa można używać "offside" albo jakiegoś innego? Jakie szanse ma pisanie przez szkolną społeczność petycji do prezesa PZPN o zastąpienie czymś słowa "spalony" jako rasistowskiego dla Murzynów lub ludzi ciemnej karnacji?


Czy jesteście za takim pomysłem, aby można było sobie kupić w Urzędzie Miasta zaświadczenie o tym, że jest się ładnym? Nikt by się nie przyczepił o brzydotę do cb, bo przecież pokazałabyś mu urzędowy papier od burmistrza, a poza tym miasto lub gmina zarabiałoby na tym i pieniądze szłyby na nowe drogi albo chodniki? Każdy by zyskiwał.


Chce się umówić ze mną chłopak który lubi gry komputerowe i mamy razem grać na randce w Diablo III. Kłopot w tym że nie grałam w tę grę i nie wiem co mam w niej robić żeby temu chłopakowi zaimponować. Boję się, że jak nie znajdę fajnych broni i zbroi to randka może się nie udać a chłopak stwierdzi że gram jak noob. Proszę o jakieś rady szczególnie od graczy.


XD

#bekazrozowychpaskow #logikarozowychpaskow #absurd ##!$%@? #niewytrzymie ##!$%@?
  • 8
@Kuork: XDDD

Jak powinnam się przygotować do występu w szkolnej gali MMA? Mam walczyć z koleżanką która trenuje boks więc pod jakim kątem się przygotować? Skupić się bardziej na ciosach nogami, na rękach czy jakieś inne techniki jeszcze? Co mogę zastosować, jakie chwyty żeby wygrać i przejść dalej?


Zaczął mnie podrywać chłopak który jest najlepszy w klasie z matematyki. Zaprosił mnie do domu na romantyczny wieczór wspólnego rozwiązywania zadań. Znacie jakieś
@Kuork: Łap przerzuty xD

No więc tak. Koleżanka byłej dziewczyny brata kuzyna mojego poprzedniego chłopaka zaczęła chodzić z kolesiem który jest bratankiem szwagierki tamtej dziewczyny. Ja go znam z wesela i nawet kręciłam z nim, dopóki nie dowiedziałam się że jest bratem ciotecznym szwagra mojego wujka od strony kuzyna mamy. i teraz ona ma wątpliwości czy powinna z nim być, bo tamta dziewczyna co na początku mówiłam oraz jej koleżanka i
Mam pytanie - czy jak wychowujemy dziecko i zbyt dużo czasu przeznaczymy na rozwój jednej zdolności to innych już nie rozwinie? Np. jeśli będziemy dziecko uczyć od małego karate i czas przeznaczony na naukę mówienia przeznaczymy na naukę walki to będzie doskonałym karateką ale niemową? Da się tak zrobić w ogóle?


@Muaarthinos: To jest akurat takie #pozdrodlakumatych