Wpis z mikrobloga

No ale mnie pani #!$%@?ła. Dzwoni do mnie i mówi, że rozmowa nagrywana i wali prosto z mostu, że ona chce mój adres bo chce zobaczyć czy gada z właściwą osobą. Pytam się - o co kaman? - a ona mi na to, że ona musi sprawdzić z kim rozmawia, bo to sprawa finansowa. To ja mówię, że nie wiem o co chodzi i nie będę podawać swoich prywatnych danych. I wtedy pinda z ryjem na mnie, żebym sprawdził maila, bo oni mi przysłali. Pytam się, którego maila bo mam ich wiele. A on mi na to: NO tego co pan podawał w rejestracji. Myślę sobie wtf? Więc rozbawiony znowu pytam, ale gdzie tego maila rejestrowałem? To mi wrzasnęła - jak pan sprawdzi maila to bedzię pan wiedział. No to szukam po tej nazwie po mailach. Nie ma nigdzie. Potem myślę, sprawdzę w spamie. JEST! Że mam nieuregulowane allegro od miesiąca xD na kwotę - 36 zł. Zapłaciłem allegro, ale tym #!$%@? nawet grosza nie przeleje. Zobaczymy czy coś się będzie działo, bo adres na jaki wystawili ten swój świstek jest tylko i wyłącznie na mój adres do dostawy. Tępe ciule

#intrum #gorzkiezale #gorzkiezale
  • Odpowiedz