Wpis z mikrobloga

@Deszcz_kotletow: No ja co nieco słyszałem że macie tam jakiś konflikt. Szczegółów nie znam, ale to trochę głupie. Jak by nie można było tego puścić mimo uszu. W końcu to internet - różne rzeczy się dzieją :D A poza tym @ppj to kobieta - a kobiety potrafią być zawzięte, nawet w takich duperelach.
@Hagen: Dla mnie to gimbusiarstwo zakopywać bo ktoś źle napisał. Nie lubię ppj nie ukrywam tego ale nie zachowuje się jak dzieciak który robi na złość bo tak. Internety są internetami i jakbym się wszystkim przejmował i każdego kto mnie obraził brał za śmiertelnego wroga to na łeb :D Na prawdę mnie śmieszy jak taka poważna osoba za jaką uważa się @ppj: zachowuje się jak gimnazjalista z kwejka :D Niech
@ppj: Właśnie staram się dowiedzieć o co tu (w tym wszystkim) w ogóle chodzi. I co ty zrobiłaś Deszczowi, lub co On zrobił tobie. Przez ostatnie dni, nic tylko czytam że ktoś kogoś obraził, ktoś zakupił focha, itp. itd.
@Deszcz_kotletow: A właśnie, ja coś ostatnio często widzę pod rożnymi wpisami tekst "Dziwię się że wam to odpowiada" - najczęściej w wykonaniu @ostr, i właśnie się łamałem czy to coś nie znaczy aby - teraz się wyjaśniło.

@ppj: To wszystko wymaga głębszej analizy...