Wpis z mikrobloga

#weeklytopedm Wydanie 4 (1.09.2014-7.09.2014)

Dla wszystkich, którzy nie wiedzą o co chodzi odsyłam do Tagu: #weeklytopedm

W minionym tygodniu ukazało się wiele utworów, które prezentowały zadowalający mnie poziom. Porównując do wydań poprzednich, selekcja przeprowadzona z najobszerniejszej grupy produkcji. Brak typowych electro bigroomów.

10. Mr Belt & Wezol - Feel So Good (Original Mix) || #house

Bardzo przyjemny komercyjny house wydany w wytwórni Tiesto. Mr Belt & Wezol utrzymują swój równy, dobry poziom, nie pamiętam, aby mnie kiedykolwiek zawiedli i tak samo jest tym razem.

9. R3hab & NERVO feat. Ayah Marar - Ready For The Weekend (Radio Extended Mix) || #bigroomprogressivehouse

Prawdopodobnie niedługo w większości komercyjnych stacji typu eska, czy rmf maxxx. R3hab ponownie łączy siły z Nervo, osobiście uważam, że ten utwór jest lepszy od "Revolution". Ciekawostką jest to, że wyszedł w dwóch wersjach: progresywnej - (Radio Extended Mix) oraz melbourne/bounce (Club Mix). Polecam jedynie wersje progresywną - tą z linku.

8. Kryder & Still Young feat. Duane Harden - Feels Like Summer (Original Mix) || #bigroomprogressivehouse

Kryder w formie, aczkolwiek miewał lepsze utwory. Bardzo lubię tę stylistykę, którą często serwuje nam Size, tym razem kawałek tego typu wydany w Spinnin.

7. Arston feat. Jake Reese - Circle Track (Original Mix) || #bigroomprogressivehouse

Białorusin Arston połączył siły z Brianem Adamsem (żartuje, aczkolwiek wokalista ma identyczny głos). Spokojny, przyjemny progressywny bigrumik, wokal robi tutaj sporą robotę.

6. Michael Brun & DubVision ft. Tom Cane - Sun In Your Eyes (Original Mix) || #bigroomprogressivehouse

Dubvision dalej w formie. Prawie każdy ich utwór w tym roku na wysokim poziomie. Przyjemny wokal, wakacyjny klimat, ogólnie miło się słucha.

5. Chocolate Puma - On The Ground (Original Mix) || #house #electrohouse

Utwór oddany za darmo na 100 tysięcy like'ów na Facebooku. Electro-house'owa petarda, ci panowie nigdy nie zawodzą. Świetnie "buja" przez cały czas trwania utworu.

4. Calvin Harris feat. John Newman – Blame || #club #dance raczej podchodzi pod #house

Najnowsza produkcja najwięcej zarabiającego Dj/producenta edm na świecie. Porównując do dwóch poprzednich ("Summer" oraz "C.U.B.A.") wygrywa bezapelacyjnie. Świetny wokal, "radiowy" drop, wszystko gra jak powinno. Zapewne przyszły hit w stacjach radiowych.

3. Pierce Fulton - Kuaga (Original Mix) || #electro

Lekkie, przyjemne electro - takie jak lubię. Twórca "Old Man & The Sea" pokazuje po raz kolejny, że jego produkcje nie schodzą z wysokiego poziomu.

2. Corey Gibbons, Q DeRHINO - Tell Me (Original Mix) || #deephouse

Komercyjny deephouse wydany w Spinnin. Magiczny motyw gitary, lekko tajemniczy wokal i można się rozpłynąć. Czego chcieć więcej?

1. Bobby Puma - Rockin With The Best (Original Mix) || komercyjny #electrohouse

No i jest ta petarda. Komercyjnie, ale wybitnie miota. Odświeżenie utworu Laidback Luke'a. DOORN wydaje ostatnio wiele perełek i ten utwór jest jedną z nich. Produkcja nie dla wszystkich - 4 minuty tego samego :P.

Zapraszam do słuchania i komentowania. Proszę plusować komentarz poniżej, jeżeli mam dodawać do wpisów paczki z każdym top10 jako mp3 (jeżeli komentarz uzyska 10 plusów, to zacznę to robić)

#edm #muzyka #muzykaelektroniczna #umf #tomorrowland #tomorrowland2014
  • 8
@Delus: Jak nie jest to dla Ciebie wielki problem to fajnie by było :)

A co do zestawienia to brak mi DigitalMode - analog love :) jak dla mnie warte top10 minionego tygodnia link do odsłuchu na zippy