Wpis z mikrobloga

#logikarozowychpaskow #bekazrozowychpaskow #heheszki

O #!$%@? mirasy co te rozowepaski to ja nawet nie :D. Dziewczyna robila anonimową ankietę do pracy magisterskiej w "panstwowm zakladzie pracy" no ale to wlasciwie nie ma znaczenia. Do rzeczy:

Na 42 pracujące kobiety, na pytanie o wiek...



Za to na 93 mężczyzn 92 dało konkretną odpowiedź a jeden napisał przedział "30-40lat".

Mój rozowy stwierdzil ze juz wie dlaczego tak wygladają ankiety dotyczące zdrady partnerów - skoro kobiety nie odpowiadają/kłamią w anonimowej o wieku to co dopiero o zdradzie :D
  • 18
@sabusro: Twoje wnioskowanie jest całkowicie pozbawione logiki. Taki argument mógłby być poprawny, jeżeli tylko kobiety brałyby w tym udział lub jeżeli mężczyźni postąpili by podobnie, ale chyba nie chcesz mi powiedzieć, że ponad 90 mężczyzn nie wpadło na pomysł, ani nie przestraszyło się, że to inicjatywa szefostwa, a ponad 30 kobiet wysnuło taki wniosek. Kompletnie bzdurna teoria, 1/10.
@sabusro: @JestemTylkoNaChwile: @kaadress:

1. Uzupełniasz ankietę na komputerze służbowym.

2. Pracodawca kiśnie z Joanny Kowalskiej, która wygarnęła przełożonym ale pomyślała że jak w polu wiek poda "nie ważne" to nie dojdą kto to.

Wiecie że jeśli uzupełniali ankietę na komputerach firmowych to teoretycznie niczego nie musieli o sobie podawać żeby można było zidentyfikować czyja to ankieta (nawet gdyby nie wysłali formularza)? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sabusro: Przepraszam :< Jak kochają to wrócą.

@AVAW: Poza tym autor wyraźnie napisał o państwowym zakładzie pracy. To nie działa jak korporacja i zazwyczaj nawet przełożeni mają marne pojęcie o tym jak działa komputer, a już tym bardziej nie chce im się współpracować z informatykiem tylko po to żeby zdobyć takie informacje. W takich placówkach istnieją dużo prostsze sposoby żeby kolokwialnie udupić niepasującą do otoczenia osobę.
Wiecie że jeśli uzupełniali ankietę na komputerach firmowych to teoretycznie niczego nie musieli o sobie podawać żeby można było zidentyfikować czyja to ankieta


@AVAW: Niby jak?