Wpis z mikrobloga

@pitus_bajtus: Każdy orze jak może :) Wolałabym się dorobić w ten sposób niż zapitalać do 67 roku życia za najniższą krajową :) Może jest to trochę głupie, ale co z tego? Jak spostrzegam to pozytywnie, lubię się śmiać :) W TV lecą głupoty, ale co za problem samemu sięgnąć po ambitny film czy książkę? Na internecie i telewizji świat się nie kończy :)
Wolałabym się dorobić w ten sposób niż zapitalać do 67 roku życia za najniższą krajową :)


Myślę, że prostytutki podzielają twoje zdanie
@pitus_bajtus: Tu się z Tobą zgodzę... fakt jest to przerażające. Dlatego oglądam mało TV, zwłaszcza, że nie mam kablówki i jestem skazana na sam szajs w TV. Jedyne co oglądam to wiadomości, żeby być na bieżąco, no i czasem zdarzy im się puścić jakiś fajny film...
@RzaoPaulo: ciężko powiedzieć bo zapewne ma umowę z jakimś polskim reklamodawca tez. Ogólnie po stawce yt jaka ja znam to będzie miał już kolo 8-10 tys dolarów ale to może być strzał niecelny
@RzaoPaulo: wg umowy nie mogę podać mojej x) a co do tego skąd oglądają to nie jestem pewien czy to nie działa jednak z jakiego kraju jest producent, nie mam pojęcia
@RzaoPaulo: @lol2x: Jak patrzyłem to ten najnowszy filmik gdy miał 22 mln wyswietlen zapewnił mu minimum 44 tys zł.

minimum, bo nie wiadomo czy ma podpisana umowe z zagranicznymi reklamodawcami. Jezeli ma (a duzo osob zza Polsi go oglada) to pewnie zarobil duzo duzo więcej.