Wpis z mikrobloga

Kto była na wycieczce rowerem w lesie i zobaczył śmieciarzy wywalających ze swojego golfa tdi śmiecie do lasu, potem wydzwonił bagiety i pokierował żeby ich złapali na gorąco?


Nienawidzę #!$%@?ów wywalających śmieci do lasu, oprócz kary finansowej powinni w ramach nagrody wysprzątać 3ha lasu.


#oswiadczenie
  • 23
  • Odpowiedz
@neib1: ale jakim trzeba być umysłowym #!$%@?ńcem, nie może taki bezmózg wywalić do kosza gdzieś na blokach - mniejsze zło
  • Odpowiedz
@kynx: To est #!$%@? umysłowe bez szans na poprawę lub zrozumienie czegokolwiek. Nie da się wytłumaczyć niczego takim ludziom, bo żyją w innym świecie, rozumują innymi kategoriami i mówią innym językiem. Nienawidzę tak mend.
  • Odpowiedz
@kynx: Jesteś wielki! Napiszesz coś więcej jak to możliwe, że bagiety przybyły szybciej niż oni się zmyli? Ja często czaję się wieczorami z aparatem na #!$%@?ów, ale nigdy nikogo nie udało mi się przyłapać. :( Osobiście uważam, że powinni dostać srogi #!$%@?, a nie mandat.
  • Odpowiedz
Ja często czaję się wieczorami z aparatem na #!$%@?ów


@Tytanowy: o ja #!$%@?ę ...jesteś umysłowym karłem...co innego zauważyć i zadzwonić a co innego czatowac,nie masz innego hobby w wolnym czasie??choćby mirko?
  • Odpowiedz
Bylem w sobote na grzybach. To co widzialem mnie przerazilo. Walajace sie puszki od piwa to byl dosc czesty widok.Poza tym niby czysto do czasu jak natknalem sie na doly w ziemi pokopane jeszcze przez Rosjan jak front szedl pod koniec wojny.Otoz niektore z tych dolow wypelnione smieciami.Z bardziej szokujacych rzeczy- ktos wywalil nawet cala wersalke :( Widzialem tez kilka lodowek i innego sprzetu.Jakim zjebem umyslowym trzeba byc by cos takiego zrobic?
  • Odpowiedz