Wpis z mikrobloga

Jaka sieć jest najlepsza? Bo Play jest do dupy....

Mam Play na kartę, rozmawiam ok 50-80 minut miesięcznie do tego za darmo w Play z dziewczyną.

Doładowanie co 3 miesiące za 50zł= 16zł/mc

16 zł= 65 minut wliczając pakiet 30 minut za 6zł.

Do tego mam za darmo w Play.

Chcę przejść na abonament a oni konsekwentnie wciskają mi abonament za 9,9 w którym nie mam nic poza darmowym Play, do tego ewentualnie za 10zł pakiet 50 minut.

Za abonament 20zł będę miał mniej niż teraz mam będąc na kartę i płacąc ok 16zł...

gdzie tu logika?

#play
  • 7
@Endrju9: Ile zamierzasz wydać na abonament? Moja kuynka ma t-mobile i sobie chwali póki co. Ja i rodzina mamy Orange i ogólnie wszystko spoko tylko STRASZNIE kantują i ściągają kasę za nic wciskają Ci internet za który masz płacić a nic nie zamawiałeś itd. Ogólnie niezłe inby z nimi są dlatego nie polecam :)
@AjKenFlaj: dokładnie. Wciskają internet a mam za free aero2. Chcę płacić 20zł. Jest abonament 29,9 gdzie rozmowy ze wszystkimi bez limitu ale jeśli będę rozmawiać <100 minut (minuta normalnie kosztuje 0,29zł) - nie opłaca mi się. A w tym problem że najczęściej rozmawiam <100 minut. Gdzie są stare dobre pakiety gdzie można było wybierać ilość minut? A swoją drogą do Play przeszedłem parę lat temu właśnie z Orange.

Za 9,90 w
@Endrju9: Możesz się wybrać do salonu tam z nimi OSTRO negocjuj. Ja tak zrobiłem chciałem dobry telefon i dobry abo. Wciskali mi jakieś gówno lekko mówiąc. Powiedziałem jasno ,,chcę Xperie SP" dali mi ją i abonament wyliczyli na 150zł, potem jednak na 120zł ale no chyba by mnie pogieło jakbym miał tyle płacić, to jakoś wynegocjowałem (zniżki itd.) za 60 czy tam 65zł/mies. i mam dobry telefon nielimitowane sms/połączenia do tego
@seoama: skoro i tak muszę co miesiąc mieć aktywne konto i coś na nim chciałem dostać nieco lepsze warunki za zobowiązanie abonamentowe, dla mnie to ma sens. A play nie potrafi zapewnić nawet podobnych warunków, to mnie boli. Gdyby nie dziewczyna od razu przeszedłbym do innej sieci. 16 zł to założenie, czasem jest mniej a czasem więcej, średnio właśnie koło 20.
@Endrju9: problem z abonamentem jest taki, że podpisujesz umowę na 12,15 czy nawet 24 miesiące. Na kartę jesteś niezależny. Skoro tak czy siak cenowo wyjdzie mniej-więcej na to samo, a może i na kartę taniej, to nie rozumiem pakowania się w umowy.

Ja osobiście uciekam z abonamentu właśnie na kartę do playa. Miałem kilka abonamentów w swoim życiu i jaki by nie był, zawsze po kilku miesiącach żałowałem
@seoama Może masz rację bo mając abonament z Plusa z 5 lat temu też żałowałem że jest nowa promocja a ja mam dalej stare stawki za minutę. Ale kiedyś było tak że korzystniejsze warunki były w abonamencie.