Wpis z mikrobloga

Planuje wlasnie przejsc na diete. Trzeba zaczac wygladac jak czlowiek ; ) I teraz takie pytanie. Planuje przejsc na taka diete:

Rano: Maly jogurt pozniej do +/- 2h Mala miseczka Granoli + Musli z mlekiem

Obiad: Tu staram sie jesc normalnie ale wystrzegac sie rzeczy smazonych na glebokim oleju.

Mieso ze zdecydowana przewaga kurczaka, ewentualnie od czasu do czasu jakas salatka.

Kolacja

Ze 2 - 3 kanapki z kurczakiem badz indykiem, jakis owoc.

Wszystko to bedzie poparte silka 3 razy w tygodniu (kardio i ogolnorozwojowka).

Cel zrzucic 15 kg.

Razem to wszystko bedzie dzialac czy nie do konca?

Wolam #mirkokoksy #roknasilowni #silownia
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mr_Trabalski: To Ci też coś wyslę bo od tygodnia co prawda nie stosuje jeszcze rozpisanej diety, ale jestem pod obserwacja dietetyka. Noduje co jadłem i o ktorej (wg. mnie dietetycznego) i on na podstawie tego ułoży mi diete, aby MI SMAKOWAŁA. To bardzo ważne, żeby się nie katować np. 3 razy dziennie jogurtem naturalnym z otrebami, bo po 3 dniach już masz dość. Kilka początkowych wskazówek... to raczej żadna tajemnica.

1. Pierwszy posiłek zjadany w ciągu godziny od przebudzenia (od razu po przebudzenie wypijamy 1/2 szklanki wody, najlepiej z sokiem z cytryny)

2. Kolejne posiłki jemy co 3 - 4 godziny, w ciągu dnia 4 - 5 posiłków. Godziny posiłków musza być dopasowane do planu dnia. Proszę podać mi zaplanowane przez siebie pory posiłków (na początku polecam ustawić sobie przypomnienia w Tel, organizm przyzwyczaja się po tygodniu maks dwóch i sam daje Ci sygnał, że chce jeść - regularne jedzenie robi całą robotę - przyśpiesza przemianę materii, dzięki temu zaczynamy
  • Odpowiedz
@Mr_Trabalski: no i ja używam www.fatsecret.pl żeby uświadomić sobie w ogóle co ile ma mniej wiecej kalorii. Ale wiesz, kalorie to nie wszystko... Nie jesteś raczej kulturystą, aby liczyć każdy gram białka i węgli, po prostu zacznij się zdrowo odżywiać i jeść o regularnych porach.
  • Odpowiedz