Wpis z mikrobloga

@TriangleGuy: Ja pozostaję ciągle przy ptasznikach, chociaż zawsze chciałem mieć kameleony, ponadto bardzo podobają mi się właśnie chińskie gekony lamparcie, jednak wiem, że jestem za leniwy, żeby codziennie ich doglądać, tak więc nie biorę się za to, żeby nie szkodzić przypadkiem tym zwierzakom i ciągle poszerzam hodowle pająków i kaktusów... :P
@TriangleGuy: nie pozbędę się przecież przyjaciół dla #rozowypasek :D

mój stwierdził, że 'pająki są wstrętne' ale jeszcze da się przeżyć bo zamknięte i mało się ruszają. To co ją przeraża to karmówka - ostatnio skarmiałem karaczany. :P Ale myślę, że mączniki czy drewnojady wywoływałyby podobną reakcje. :D w sumie ciekawe jak świerszcze... ( ͡º ͜ʖ͡º)
@TriangleGuy: od dziecka fascynowały mnie pająki, pajęczyny przecież to majstersztyk i weź ogarnij jak iść mając 8 nóg żeby ich nie poplątać. :D

Mając może 11-12 lat byłem w sklepie z rodzicami gdzie znajdowało się stoisko zoologiczne i mieli w sprzedaży m.in. pająki. W trakcie karmienia jeden im uciekł, afera, ludzi chcą ewakuować ze sklepu, itd. Przypadkiem natrafiłem na uciekiniera i trzeba było widzieć zdziwienie pracownika sklepu kiedy przyniosłem mu go