Wpis z mikrobloga

#pytanie do #rozowepaski, może #niebieskiepaski też się spotkały z taką sytuacją. Jak delikatnie powiedzieć kobiecie żeby się odczepiła?( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na moje nieszczęście na jednej z imprez "pofiglowałem" z jedną z koleżanek. Na drugi dzień wyjaśniliśmy sobie, że nic więcej od siebie nie chcemy, że nas poniosło itd., ale zapytała czy może do mnie napisać czasem, bo dobrze się ze mną gada. Niczego się nie spodziewając zgodziłem się, bo nie widziałem w tym nic złego. Teraz codziennie jestem zasypywany milionami wiadomości o jakiś pierdołach z jej życia, wypytuje co u mnie, czy już zjadłem śniadanie, co jadłem, gdzie bylem, co kupiłem w sklepie, ogólnie truje mi dupę. Już jestem tym zmęczony i napisałem jej, że trochę mi to przeszkadza, że nie mam czasu ciągle pisać, nawet w końcu, że po prostu jest męcząca i żeby przystopowała. Oczywiście obraziła się i parę dni spokoju miałem. Teraz znów to samo. Co mam zrobić? Nie chcę jej urazić bo sympatyczna z niej dziewczyna i źle bym się z tym czuł jakbym napisał jej zwykłe "#!$%@?" :D

#zwiazki
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ykuleczka: właśnie nie do końca, cycki ma fajne :D tylko strasznie nachalna jest... dziwiłem się czemu chłopaka nie ma od dłuższego czasu i wyszło szydło z worka :D
  • Odpowiedz
@orange92: To się pobaw tydzień albo i więcej @fanatic: Dobrze napisał, co sobie żałować :D Potem powiesz że masz dużo pracy i nie możesz się teraz spotykać ( ͡° ͜ʖ ͡°)-( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz