Wpis z mikrobloga

@bohemot44: Miś to syf, kiła i Madonna, ale jest tanio, więc kolejka codziennie zaczyna się już na ulicy (w skład której wchodzą przedstawiciele wszystkich grup społecznych, od bezdomnych, przez studentów, pracowników naukowych po biznesmenów). Nie rozumiem fenomenu tej knajpy, za schabowy z ziemniakami i sokiem zapłaciłem dychę, a żarcie tak obrzydliwe, że ledwo dojadłem. STP i Bazylia spoko, ale tanio jest tam tak umiarkowanie (chyba że podczas wspomnianych happy hours). Na
@MasterSoundBlaster: Nazwę go menelem, bo to menel. I nie, nie placil. Wrecz przeciwnie, zebral. Niezbyt przyjemnie jesc cokolwiek w takim towarzystwie. Plus brzydko tam po prostu, reszta barow mlecznych jest w dużo lepszym stanie.

@Xamil: Myślę, ze jada tylko na swojej legendzie. Na ktora ludzie się nabierają.
@gaska:

reszta barow mlecznych jest w dużo lepszym stanie


Reszta barów mlecznych po prostu nie ma klimatu. Albo reszta barów mlecznych to nie bary mleczne.

A tak serio co do menela to fakt, mógł go ktoś wywalić skoro żebrał i tylko z tym się zgodzę, że to mankament. To, że jest tam wystrój z głębokiego PRLu raczej mi nie przeszkadza.

Btw. dziwnie stopniowo ujawniasz elementy historii. Napisz od razu, ze Ci
Reszta barów mlecznych po prostu nie ma klimatu. Albo reszta barów mlecznych to nie bary mleczne.


@MasterSoundBlaster: Przecież bar mleczny nie musi się równać wystrojowi z PRL, krzesłom z drzazgami, ceracie i tego typu "klimatom". Bar mleczny to smaczne, tradycyjnie przygotowane jedzenie, dodatkowo w niskiej cenie. A Miś ani smaczny ani niski cenowo. Dodatkowo to co pisałam - skoro nie wyprasza się stamtąd żebraka to ja dziękuję bardzo. Ale jak ktoś
@gaska:

Z mojego poprzedniego komentarza:

A tak serio


Gę, gę, gę ;V

Dodatkowo to co pisałam - skoro nie wyprasza się stamtąd żebraka to ja dziękuję bardzo.


Dodatkowo nie czytasz tego co napisałem (zgodziłem się z Tobą), w takim razie dziękuję i miłego wieczoru :)