Wpis z mikrobloga

Powiadają, że zakupy przez internet cieszą dwa razy - przy składaniu zamówienia i przy odbiorze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zgadnijcie co zawitało w moim domu. Ostatnia część wspaniałej serii, która nie raz zostawiała mnie w błogim nastroju (Tak Lost Future i Miracle Mask, o was mówię). Po setnej łamigłówce w Miracle Mask dla mnie seria mogła się skończyć, IMO te parę minut po puzlach #99 i #100 w MM to była najlepsza część całej serii (nie będę spoilerował, ale Ci którzy grali pewnie wiedzą co się zdarzyło, badass lv9001 :P).

Ale jednak prawdziwe końcówki Lost Future i Miracle Mask były dla mnie podobnym doświadczeniem do bycia rąbniętym cegłą. Moje ciało zupełnie nie było na to gotowe, a mimo to pobudziło wszystkie narządy do zmarnowania nocy by skończyć grę. Azran Legacy, cóż, mam nadzieję, że będzie przynajmniej tak samo dobre. Szukałem tej gry od miesięcy, ale zawsze kosztowała 199zł. Potem dostępność się zmniejszała, a gra taniała tylko o parę złotych. Nagle nowy dystrybutor, blablabla, Mario Kart 7 139zł, jak Layton to tylko Miracle... KONSOLEIGRY.PL. 125ZŁ. Eksplodowałem z radości. Zamówione o drugiej nad ranem nie pozwoliło mi spać, a najlepsze, że tak hejtowany na mirko kurier siódemka zawitał w moim domu 11 godzin po złożeniu zamówienia.

Programowania mi już na dziś wystarczy, czas się zabrać za to dziecko. #dobranoc wszystkim.

Mam nadzieję, że się nie rozczaruję. Dam Wam znać czy dobre.

Na zdjęciu jeszcze zafoliowane Azran Legacy i trochę szpanu moją półeczką gier posortowaną od najlepszego do najgorszego tytułu na 3DSa. Tak, Miracle Mask jest w top3 :3


#nintendo #3ds

Polecam stronę Konsoleigry i na pewno jeszcze coś od nich kupię. Może Smash Brosy? 135ZŁ I PREORDER GIFT AAAAAA
Pobierz j.....b - Powiadają, że zakupy przez internet cieszą dwa razy - przy składaniu zamówi...
źródło: comment_yPDfH90dcikEoWTOYIQGhzSgu3VeNkmR.jpg
  • 4
@joookub: mi się udało wyhaczyć samego carta za 80 zł jakiś czas temu, jakoś niespecjalnie kręci mnie kolekcjonowanie, choć muszę przyznać ładnie ta półeczka wygląda. Jeszcze nie skończyłem całości (chyba gdzieś na 10 godzinie jestem) ale podoba mi się bardzo zróżnicowanie lokacji. A co do historii i twistów w tej serii... Kocham te gry ale już w okolicach 3 części było to strasznie ciężko strawne.
@joookub: Nigdy nie grałem w Smash Brosy i nie mam pojęcia co o nich myśleć, ale wszyscy każą jest koniecznie kupować ;) Czaisz się na wersję na 3DSa czy WiiU?

A konsoleigry tanio mają Fantasy Life, wiesz może czy to jakaś promocja preorderowa, czy po prostu wraz z nowym dystrybutorem przyszły takie niskie ceny?
@Adenozynotrifosforan: Dlaczego się jarać do Smash Brosów? Cóż. Jest to seria fajterów na konsole Nintendo które są na tyle dobre, że po 13 latach od premiery Melee nadal są ludzie, którzy w tą grę grają i co więcej, scena graczy się zwiększa. Można się tłuc wieloma postaciami z różnych gier na Nintendo, włączając w to third-party. Każdy ma jakiegoś ulubieńca, u mnie będzie siekanie ostre jako Lucina z Fire Emblem Awakening,
j.....b - @Adenozynotrifosforan: Dlaczego się jarać do Smash Brosów? Cóż. Jest to ser...
@joookub: Dobra, biorę! Szkoda, że wersja na Wii U wychodzi później od tej na 3DSa. A odnośnie małej ilości przycisków wykorzystanych w grze - mnie to nawet cieszy. Będę mógł pograć z mało grającymi znajomymi, tak jak np. w Mario Carty. I nie będzie tego przerywania rozgrywki co chwilę jak Street Fighterze bo nikt nie pamięta żadnych combosów. Byle tylko proste sterowania przekładało się na wiele możliwości taktycznych, a z tego