Wpis z mikrobloga

#coolstory #typowyseba #sebix #gimbaza #patologia

Kto się z samego rana #!$%@?ł bo nikt nie reagował na trzech patoli którzy próbowali wymalować markerami pod gimbazą jakąś dziewczynę ?


Kto zaproponował trzem typowym Sebixą, że powsadza im markery w dupę ?


Przed kim #!$%@? aż im kołczany pospadały ?


Swoją drogą masakra pod szkołą od #!$%@? rodziców z dziećmi ( podstawówka obok gimnazjum ) i nikt nawet się nie odezwał znieczulica totalna a dziewczyna prosiła ze łzami, żeby ją puścili
  • 43
  • Odpowiedz
@Grzesiek1010: Za dzieciaka też się kociłem, bo bardzo dużo osób ma w tym wieku głupie pomysły, nawet głupsze (zwłaszcza w gimnazjum), moi koledzy też. Dziwnym sposobem nie zostałem patusem. To, że pomogłeś dziewczynie - bardzo dobrze, ale mówienie o dzieciakach, że patusy, bo się kocą w gimnazjum - serio???

  • Odpowiedz
@parys88: Kocenie w gimbazie odbywa się od przynajmniej 9 lat (bo właśnie wtedy szłam do gimbazy ale z tego co kojarzę było tak nawet sporo wcześniej).

Już lepiej wrócić z namalowanymi wąsami niż mierzyć boisko zapałką - a wiem że tak się znęcali nad niektórych chłopakami.
  • Odpowiedz
@blondeblossom: sporo wcześniej? A od kiedy istnieje ten patalogiczny wytwór polskiego ministerstwa edukacji? Nie więcej jak od 12-13 lat. I nie przypominam sobie by wtedy istniała taka "tradycja" pomijając to że nie miała się wtedy skad wziąć.
  • Odpowiedz
@parys88: No to by się zgadzało bo moja sąsiadka szła do gimnazjum 3 lata wcześniej niż ja i już wtedy kocili.

Dzieci szybko się uczą, mają starszych kolegów i rodzeństwo to wiedzieli co to jest kocenie.
  • Odpowiedz
Tutaj może sytuacja była ekstremalna, ale jezu, trochę luzu w tym smutnym jak #!$%@? kraju.


@Pampek: Ale wiedz, że można rozweselać ten kraj w inny sposób, niż gnębienie słabszych. To całe kocenie to żałosna "zabawa", godna dzikusów, a nie cywilizowanego człowieka.

  • Odpowiedz
@Grzesiek1010: Poproszę jakieś szczegóły tej historii by łatwiej byłoby ją zwizualizować i ocenić stopień trudności zadania jakiego się podjąłeś ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po pierwsze tych trzech gości to gimnazjaliści, czy jacyś dorośli faceci? Po drugie wysocy, krępi, groźni? Po trzecie jakie Ty przeciwstawiłeś im warunki fizyczne? Po czwarte co takiego powiedziałeś, że tak prędko kłusem wiali? ;)
  • Odpowiedz
@blondeblossom: Odnośnie 'kocenia' - skąd się biorą takie patologie u młodych? Na żadnym etapie życia oprócz wojska nie spotkałem się z czymś takim. Od starszych kolegów i rodzeństwa, powiadasz - ale skąd oni to wzięli? Chyba z opowieści starszych o wojsku właśnie. Durność nad durnościami.
  • Odpowiedz
@Grzesiek1010: zwykle kocenie. lepiej wroc sobie do pierwszej lawki i sie zglaszaj ze wiesz jak rozwiazac 2x2

kiedys kocenie bylo na porzadku dziennym

kiedys fala w wojsku(w porownaniu do ktorej "kocenie" to nic) byla wlasciwie
  • Odpowiedz
@Lucky_Freak: No I bardzo dobrze, niech narzekaja.

To jest syfilis umysłowy uważać że fala w wojsku to dobre zjawisko albo w ogole znęcanie sie nad słabszymi bo choćby młodszymi jest fajnie i takie #!$%@? zdrowotne.

Kobiety bez zasad ? Niewychowana dzieciarnia wel "sebixy"? To skutek zaniedbań z czasu dorastania - rodziców nauczycieli. Przecież dzieciaki sie ucza zachowań od
  • Odpowiedz