Wpis z mikrobloga

W TYM wpisie, bojownik o wysoki poziom Wykopu, naigrywa się z jednego z użytkowników, starając się dowieść jego hipokryzji tym, że plusuje "obrazki z kwejka". Dla Aleksandra jest to coś, co zasługuje na czarną listę.

Niedługo po popełnieniu tego wpisu, podnoszący poziom Wykopu, Aleksander Newski wykopuje znalezisko składające się z kilku zdań sfrustrowanego człowieka TU , wykopuje dokładnie TRZY znaleziska o tym samym TUTAJ, TUTAJ i TUTAJ. Pilnującemu porządku i poziomu Aleksandrowi nie przeszkadza wykopanie informacji z Faktu TUTAJ, która w dodatku jest nieprawdziwa.

Obrazu prawości naszego wojownika dopełnia zaplusowanie niezwykle merytorycznego komentarza jednego z użytkowników (obrazek poniżej).

To właśnie ten użytkowników stworzył osławioną Listę Newskiego, wrzucając tam osoby, które rzekomo obniżają poziom tego portalu.

#neuropa #4konserwy #newskicontent #listanewskiego
SirPsychoSexy - W TYM wpisie, bojownik o wysoki poziom Wykopu, naigrywa się z jednego...

źródło: comment_Hj1hpVYh2VJw4zJYkWbc2jWXWnkXz36p.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
Wieczna beka z Newskiego. Pomyśleć, że jeszcze do niedawna uważałem go za jednego z bardziej ogarniętych wypokowych prawaków, ale widocznie #4konserwy są promieniotwórcze i biedny Aleksander zmutował do poziomu LewaKa i Pietra.
  • Odpowiedz
@SirPsychoSexy:

Newski od dawna wykopuje brukowce typu dailymail i fakt xD. Jak mu zwróciłem na to uwagę to dodał mnie do czarnej listy XD.

Trudno o większego hipokrytę w polskim internecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
Nadal boli moje zaorania internet explorera i jego głęboko ukrywanej miłości do śmiesznych obrazków z kwejka, ktora chciał ukryć. Jak wróci ze szkoly to posmieszkuje sobie z wami.
  • Odpowiedz
jego głęboko ukrywanej miłości do śmiesznych obrazków z kwejka, ktora chciał ukryć. Jak wróci ze szkoly to posmieszkuje sobie z wami.


Wyslijcie mi potem jakies nowe hity z kwejka, którymi podobno sie tak brzydzicie :*


:*
  • Odpowiedz
@SirPsychoSexy: absurdalne moze byc tylko to, ze twoj wykopkowy kolega okazał sie hipokryta, ktory zamiast napisac jasno, ze jakis obrazek mu nie pasuje do ideologii musiał klamac. A ty teraz probujesz go nieudolnie bronić, zamiast pogodzić sie ze stanem faktycznym.

Nie ma sensu dalej marnować czas na kolejna bezmyślna dyskusje z ludźmi, ktorzy poza wyzwiskami nie maja wiele do powiedzenia. Widze natomiast, ze zaczyna sie typowy seans nienawiści wobec ludzi
  • Odpowiedz
@Aleksander_Newski:

bsurdalne moze byc tylko to, ze twoj wykopkowy kolega okazał sie hipokryta, ktory zamiast napisac jasno, ze jakis obrazek mu nie pasuje do ideologii musiał klamac. A ty teraz probujesz go nieudolnie bronić, zamiast pogodzić sie ze stanem faktycznym.


Pokaż mi część mojego wpisu, w którym bronię
  • Odpowiedz