Wpis z mikrobloga

Mirki, pilna porada potrzebna. Gdzie mogę kupić elegancką koszulę na kogoś o atletycznej budowie ciała? (wąska talia, szerokie barki i klatka. 174cm wzrost.). Od lat co roku szukam czegoś w Wolczance, ale nic z tam sprzedawanych dobrze na mnie nie leży - jak już mogę normalnie rękami poruszać przód tył bez rozdzierania pleców, to w talii jest na kogoś z brzuchem piwnym. Chciałbym, żeby własnie tutaj była mocno dopasowana.

Jutro będę w #factorykrakow , jest tam za czymś się rozglądnąć? A tak ogólnie to do każdej możliwej galerii mogę podjechać, więc chyba wszystkie możliwe sieciówki i sklepy wchodzą w grę.

#modameska #moda #eleganckimezczyzna
  • 19
@Vonsatch: akurat w factory jest chyba największe nagromadzenie sklepów z odzieżą elegancką na metr kwadratowy, więc może w którymś ze sklepów uda się coś znaleźć. Konkretnego nie polecę, ale na tyle tych sklepów to w którymś powinno coś być.

@Vonsatch: Mam ten sam wzrost i też klata i bary szerokie a pas wąziutki (i ta róznica się nadal powiększa haha ). Koszulę o dziwo znalazłem w Zarze. 100% bawełna i superslim fit. W klacie jest ok a w pasie dobrze dopasowana. Czasem kupuję jeszcze jakieś tanie na allegro i ganiam do krawcowej żeby zwężała i taliowała i też jest ok.